Facebook Twitter E-mail
18. července 2013

FX myslí na komedii od producenta Weeds

You're the Worst pochází z pera Stephena Falka, který vytvořil a dál bude psát komický milostný příběh o tom, co se stane, když se dva toxičtí, sebedestruktivní lidé zamilují a snaží se si svůj vztah udržet.

Jelikož FX plánuje v září spustit novou stanici VXX, zaměřenou na mladší publikum, veteránská stanice rozvíjí stále více komediálních projektů.

Falk byl výkonným producentem a scenáristou u komedie Weeds (Tráva), na několik cen Emmy nominovaný seriál, který skončil loni v září po osmi dlouhých letech. Kromě toho spolupracuje také na novince Orange Is the New Black.

„Milujeme příběhy a postavy, které Stephen vytváří. Nový scénář je jedinečný a vtipný. Nemůžeme se dočkat, až ho uvidíme realizovaný,“ řekl Eric Schrier, prezident originální programové skladby FX Networks.

Kromě You're the Worst má stanice ve vývoji nepojmenovanou komediiNatem Faxonem a Judy Greer a komedii The Comedians v čele s Tracy Morganam (30 Rock).

Pro seriál již byla objednána komedie 10/90Kelseym Grammerem a Martinem Lawrencem a animák Chozen.


Bude destruktivní milostný vztah pro FX to pravé? Kdo by se podle vás měl objevit v hlavních rolích?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Piťák
před 222 týdny
Ja bych jeste chtel Sons of Anarchy: First 9 :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY