Facebook Twitter E-mail
18. července 2013

Vzniká drama o boji o vesmír

Nová společnost Primeridian Entertainment oznámila, že se chystá produkovat a financovat nový televizní seriál z doby po druhé světové válce, kdy USA a SSSR závodily, kdo dříve vyvine technologii a dostane se do vesmíru. Projekt se bude odehrávat v rozmezí mezi porážkou nacistického Německa až do šedesátých let. Ukáže neutuchající soutěživost mezi dvěma velmocemi, odhalí jejich úspěchy a porážky.

Projektu se ujme Nicholas Meyer, který sepíše pilot. Meyer byl v minulosti nominován na oskara za adaptaci románu o Sherlocku Holmesovi, The Seven-Per-Cent Solution. Kromě toho autor také režíroval dva Star Trek filmy: The Wrath of Khan a The Undiscovered Country.

Prozatím bezejmenný projekt již má několik expertů jak z Ruska, tak z USA. Nechybí mezi nimi ani Sergej Chruščov, syn bývalého sovětského vůdce Nikity Chruščova.

Seriál nebude první, který se zabývá napětím během studené války. Stanice FX letos představila drama The Americans, které slaví úspěchy a vrátí se také v příštím roce.


Jste zvědaví na další seriál, který se bude zabývat studenou válkou? Která stanice by se ho podle vás měla chopit?

(Zdroj: Indiewire)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 229 týdny
Téma z období studené války může být náhodou docela zajímavé. :-)
JMikee
před 229 týdny
nechapu z ceho jste vsichni tak zklamany, osobne se tesim a urcite budu...
ševča
před 216 týdny
tak ale nevím... bude to přímo o těch astronautech? o těch, co to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY