Facebook Twitter E-mail
24. července 2013

Two and a Half Men: Jake už nebude ve znělce

Na znělku jedenácté série populárního sitcomu Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) čekají velké změny. Ústřední „půl chlap“ Angus T. Jones neboli Jake Harper se v ní už vyskytovat nebude.

Zprávu zveřejnil server TV Line. Podle něj se tento CBS veterán chystá natáčet nový úvod, kde nebude chybět jak Ashton Kutcher, tak ani Jon Cryer. Jonese se už ale fanoušci nedočkají. Zpráva se ovšem dala čekat, jelikož už na jaře bylo oznámeno, že byl herec sesazen z postu hlavní postavy.

Teď je ovšem v ohrožení i jeho občasné účinkování ve vedlejší roli. Producenti seriálu sice doufají, že si herec udělá čas a ojediněle se v roli Jakea objeví, nicméně prozatím nebyla uzavřena žádná závazná smlouva, která by jeho účast v seriálu zajistila. Jones navíc od podzimu nastupuje na vysokou školu a přednášky a semináře jistě taky budou celou situaci s natáčením ještě více komplikovat.


Bude vám vadit, že ve znělce Chlapů neuvidíte Jakea? Myslíte, že na jeho místo nastoupí Charlieho dlouho ztracená dcera?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 299 týdny
Jelikož už seriál nepoběží za BBT, tak myslím, že se docela rychle vaše přání...
Maarti
před 299 týdny
To se tak nějak dalo čekat, stejně říkám, že ta 11. bude poslední..Charlieho...
Šín Martin
před 299 týdny
to určitě nezachrání,od jeho odchodu to jde s dva a půl chlapa od 10...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY