Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

SerialZoneCon 2013 je tu!

Známe datum, známe místo. Víme, jak bude vypadat tričko i placka. Máme pro vás kupu odměn a hodláme vám to natřít v bowlingu. Teď už jen zbývá, abychom vás oficiálně pozvali na 2. SerialZoneCon!

Co, kde, kdy, jak, proč

O tom, že plánujeme nějaké to posezení, jste se mohli dozvědět již na začátku července. Jste stejní jako my? Máte také rádi seriály jakéhokoliv žánru a stáří? Jste pravidelnými návštěvníky našich stránek a rádi byste poznali lidi, kteří pro vás denně připravují a aktualizují jejich obsah? Pak je náš SZCon přesně pro vás.

Některé z vás již známe z loňska, s některými se teprve seznámíme. Ať už tak či onak, na všechny z vás, kteří mají zájem přijít za námi a užít si příjemný večer, se moc těšíme.

Základní informace:

• Praha, podnik Továrna
• 31. srpna 2013 od 18:00
• tričko, placka, trofej, odměny
• přihlašování až do poslední chvíle
• objednávka předmětů do 18. srpna
• platba vkladem nejpozději 19.8.
• platba převodem nejpozději 14.8.
přihlašovací formulář zde

Druhý ročník našeho setkání proběhne v sobotu, 31. srpna 2013 v pražském podniku Továrna. Akce začne v 18:00 a pokud se můžeme odkazovat na loňský rok, tak zábava bude plynout až do časných ranních hodin.

Továrna je bowlingová herna a pivnice. Dá se zde příjemně posedět (nejen) u piva a na odreagování si zahrát bowling, šipky a mnoho dalších her. Továrna je dobře dostupná městskou hromadnou dopravou; podnik se nachází kousek od tramvajových zastávek Otakarova a Náměstí Bratří Synků. Z druhé zmíněné jezdí také autobusová linka, takže se nemusíte bát, že byste se při hledání správné adresy někde zatoulali.

V Továrně bohužel není možnost zůstat celou noc. Kolem půl třetí ráno se tedy rozprchneme nebo přesídlíme jinam, asi bude záležet na tom, jak se na místě dohodneme.

Pokud se bojíte, že za noc s námi umřete hlady, tak už nemusíte. Podnik má i nabídku klasických jídel (ne jen snacků), navíc je tam také možnost objednat pizzu odjinud, takže co si zaplatíte, to si budete moct sníst.

Stejně jako loni, i nyní si vás budeme fotit o sto šest :-) Na fotky z loňska se můžete podívat v naší fotogalerii na facebooku.

Odměny, program

Abyste nejeli přes půl republiky jen tak pro nic zanic, připravili jsme pro vás spoustu příjemných překvapení. Po příjezdu domů bude na všechny účastníky na jejich profilu čekat zbrusu nová fajnšmekrovská srazová trofej!

To ale není všechno. Přece jen Anetka888 musí předat dál putovní pohár :-) Připravili jsme pro vás opět soutěž, která prověří, jak moc jste v uplynulém roce dávali pozor, co se seriálů týče.

Kromě toho chystáme velký bowlingový turnaj. Jste lepší, než naše redakce? Dokážete nám dát na frak? To se ještě uvidí! My již pečlivě trénujeme, takže to rozhodně nebudete mít jednoduché. Pro vítěze máme připraveny skvělé odměny, které do turnaje věnoval náš partner ComicsPoint = poděkovat můžete pak sami osobně. Těšit se můžete na spoustu plakátů, komiksů, triček, hrníčků a spousty dalších skvělých cen!

Trička a placky

Chcete nám dokázat, že jste opravdoví fanoušci SerialZone? Máte možnost! I letos nám svou přízeň můžete dokázat objednávkou upomínkového trička nebo placky, předmětů, které jsme speciálně navrhli pro druhý SZCon. Jak vidíte v náhledu, tričko vypadá úplně jinak než loni, takže pokud nechcete přijít o další speciální kousek, neváhejte a tričko si zamluvte.

Díky podpoře společnosti Outpoint, s. r. o., která je provozovatelem SerialZone, vám nabízíme trička a placky za skvělé ceny. Jelikož bílá sluší všem, rozhodli jsme se letos právě pro tuto barvu :-)

K dispozici bude jak pánský, tak dámský střih. Do přihlašovacího formuláře nezapomeňte uvést také svou velikost. Prosím objednávejte co nejdříve, ať stihneme celkovou objednávku odeslat a trička vám na sraze předat. Po klepnutí na náhled trička se otevře detail motivu, abyste mohli obdivovat to, co na sobě budete nosit :)

Pro ty, kteří by se nemohli rozhodnout pro určitou velikost trička, máme malou nápovědu zde.

Aktualizováno – trička pro ty, co se na sraz nedostanou:

Jelikož se mezi vámi našla řada těch, kteří se z různých důvodů na sraz nedostanou, ale tričko by si přáli, rozhodli jsme se vám vyjít vstříc. Pokud tedy máte o tričko zájem, je možné si objednat jeho zaslání poštou. Platbu je však nutné stejně jako v předchozím případě zaslat předem vkladem na účet. Poštovné samozřejmě bude připočítáno. Upozorňujeme, že číslo účtu je jiné než u plateb při převzetí na srazu, neposílejte platbu na srazový účet! Tato nabídka platí i pro fanoušky ze Slovenska. Cenu, číslo účtu a platební podmínky sdělíme individuálně. V případě zájmu se hlaste do pošty megawirovi. Nezapomeňte uvést velikost trička, zda dámské nebo pánské a také uveďte vaši adresu.

Placka vás vyjde na lidových devatenáct korun. I tu vám zde přinášíme v náhledu, ať se rozhodnete, zda si s ní chcete ozdobit svůj batoh.

Svou účast potvrzujte v našem speciálním formuláři. Po odkliknutí účasti se vám zobrazí nabídka na tričko nebo placku. Pokud nějaký předmět chcete, naklikejte si a uložte. Pokud později budete chtít účast nebo objednávku změnit, je to možné do té doby, než si u vás odškrtneme přijatou platbu. Poté už nic, například velikost trička, nebudete moct změnit.

Přihlašovat se na sraz můžete až do poslední chvíle. Objednávka předmětů je možná pouze do 18. srpna (včetně), aby se trička stihla natisknout. Platba za předměty musí být připsána na náš účet nejpozději do odeslání objednávky zhotoviteli trik. Pokud tedy budete peníze vkládat na účet hotově v bance, nejpozdější termín pro platbu je 19.8. ráno. Jestliže budete peníze převádět z účtu na účet, je nutné platbu provést nejpozději 14.8. (středa), aby se stihla platba včas připsat. Jestliže budete platbu nechávat na poslední chvíli, bude rozumné nás o tom informovat v diskuzi.

Platby

Abychom se na srázku mohli jen bavit a nemuseli vám složitě vracet drobné, je tu podmínka poslání peněz předem, samozřejmě kromě dvacky za placku, to nám kdyžtak dáte přímo na místě, ať zbytečně neposíláte na účet. Pokud si objednáte i tričko, i placku, budete mít i slevu, za kterou si pořídíte svačinu ;-) Částku za zvolené předměty posílejte prosím na tento účet:

Číslo účtu: platby předem byly uzavřeny, v případe zájmu pište megawirovi
Cena (tričko): 299,– + poštovné

Na podnik ani nic jiného peníze nevybíráme, takže pokud si nechcete koupit žádné věci na památku, nemusíte se žádnými platbami zatěžovat.

Rekapitulace

Kdy: Sobota, 31. srpna 2013
Kde: Praha, podnik Továrna, Vlastislavova 11, Praha 4
Začátek: 18:00
Přihlašovací formulář: zde

Tak, od nás je to prozatím všechno. Přihlašujte se do našeho formuláře, objednávejte trička a placky. My jdeme boulit, ať vám to natřem!


Tak co, seriálomaniaci, kdo se za námi přijde podívat? Věříte, že dokážete porazit legendární bowlingový tým naší redakce? :-)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Odyssea
před 220 týdny
neeeeee :( je tu nějaký zájemce do našeho šáhlého týmu?
Mik
před 171 týdny
Jak to vypadá s ročníkem 2014? Konec měsíce se blíží a zatím žádný info....
Anetka888
před 171 týdny
https://www.serialzone.cz/forum/cteni/7140-szcon-kdy-a-kde/

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY