Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Revenge přivítá Ježíše

Nyní tu pro vás máme jedno božské obsazení. Seriál Revenge (Pomsta) si do svého premiérového dílu třetí série zamluvil Ježíše Krista. No dobře, bude muset stačit jeho představitel, herec Diogo Morgado, který postavu ztvárnil v letošní minisérii The Bible.

Morgado si zahraje uznávaného a pohledného doktora Jorge Veleze. Přemýšlíte, na co bude v seriálu potřeba lékařská péče? My také ;-)

Jeho role je prozatím hostující, počítá se s ním pouze na jednu epizodu. Herec se přidává k již dříve oznámeným hvězdným jménům, která se představí ve třetí sérii – Karine Vanasse a Justinovi Hartleymu.

Když už se Revenge takhle hezky plní, je na čase, aby jeden šel z kola ven. Tím (ne)šťastným bude Roger Bart, který přesídlí do Farhamptonu za partou z How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku).

Bart bude v jedné z epizod závěrečné série hostovat jako zaměstnanec hotelu ve Farhamtonu, kde si Barney hodlá vzít Robin za ženu. Prozatím není jasné, v kolika epizodách se herec zdrží.


Těšíte se na nové série zmíněných seriálů? Berete nové castingy jako příjemné osvěžení děje? Nebo tyto postavy budou představovat jen další trable pro oblíbené postavy?

(Zdroje: TV Line a TV Guide)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

petruska.77
před 220 týdny
Tak si čtu o seriálu Revenge, na který se mimochodem moc těším a co se...
Em.
před 220 týdny
Lékaře bude určitě potřebovat Charlotte když je těhotná ale kdo ví, snad nás...
Nikuska181
před 220 týdny
moja reč :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY