Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Castle: Žádné "Možná" ani "Dej mi čas"!

Pokud jste předpokládali, že se Kate bude v premiérové epizodě nové série Castla (Castle na zabití) vykrucovat a říkat typické zdržovací věty, tak jste na omylu. Dvacátého třetího září dostane Rick přímou a definitivní odpověď na otázku, kterou Kate na jaře položil.

Ať už je tato odpověď jakákoliv, ať už se rozhodne zůstat v New Yorku, nebo se přestěhovat do Washingtonu, fanoušci se rozhodně můžou těšit na další romantickou sérii, ve které nebude chybět porod, nová romantická známost pro jednu z postav a možná také svatba. „Nehledě na to, jak Kate odpoví, tato odpověď od základu promění jejích vztah,“ slibuje výkonný producent seriálu, Andrew Marlowe.

Co se týče ostatních postav: Ryan se ve speciální epizodě stane otcem. Lanie a Esposito budou čelit dalším komplikacím jejich vztahu.

Z nových tváří se představí Lisa Edelstein, drsná agentka, se kterou Kate bude soupeřit (zdrží se minimálně na tři epizody), a Myko Olivier jako Pi, kterého Alexis potká v Kostarice. „Nastěhuje se do rodinného bytu a Castlovi bude brzy připadat, že mu narušuje soukromí,“ řekl Marlowe, který také plánuje návrat senátora Brackena a Castlova otce.

Prozatím nejčerstvějšími nováčky seriálu jsou Warren Christie (Alphas) a Glenn Morshower (24 hodin). Christie bude hostovat ve druhé epizodě. Zahraje si Brada Parkera, reportéra, který má vyloženě slabost pro historky týkající se národní bezpečnosti. Morshower se objeví v téže epizodě jako Michael Reed, bývalý generál, který se nezastaví před ničím za účelem ochrany tajemství své minulosti.

Mezi novými případy nebude chybět vražda bývalé dětské hvězdičky a návštěva muže, který tvrdí, že umí cestovat časem. „Má informace o tom, co bude s Castlem a Beckettovou v budoucnosti,“ uvedl producent. Že by to mělo co dočinění se svatbou a dětmi?


Těšíte se na šestou sérii? Líbí se vám, že Kate dá Rickovi přímou odpověď?

(Zdroj: TV Guide, TV Guide 2 a EW)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 218 týdny
Ještě to sice není celá scéna, ale velká část, těšíte se? :)
Leslie
před 218 týdny
Teď už mám tak ňějak tucha, co by mohla odpovědět. :D
Els21
před 35 týdny
už jen čekám na další díly a těším se když jsem to začala sledovat dívala jsem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY