Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Další pohled na studenou válku. Tentokrát minisérie.

Před týdnem jsme vám psali o tom, že se chystá drama z prostředí studené války. O pár dní později je tu ta samá zpráva, ovšem jiný projekt.

Stanice ABC znovuoživí období studené války se svou minisérií The Assets, kterou na obrazovkách předvede v roce 2014. Projekt vzniká na motivy knihy Circle of Treason: A CIA Account of Trailor Aldrich Amers and the Men He Betreayed (Kruh zrady: Účet CIA o zrádci Aldrichu Amersovi a mužích, které zradil), kterou sepsala vysloužilá agentka CIA, Sandra Grimes, společně s Jeanne Vertefeuille. Ta stíhala agenta Aldricha Amese, špeha, který informacemi zásoboval SSSR. Celá aféra vedla ke smrti nejméně deseti sovětských důstojníků, kteří špehovali pro Spojené státy.

The Assets nahlédne do nitra pravdivých, osobních příběhů, které se odehrávaly během studené války. Příběh je vyprávěn z pohledu těch, kteří se snaží udržet národní tajemství: agentů CIA.

Produkce minisérie se ujme společnost Lincoln Square Prodcs. Do křesla showrunnera usedne Andrew Chapman.


Vypadá to, že téma studené války je v současnosti pořádně žhavé. Zajímá vás toto historické období? Jste zvědaví, co minisérie The Assets přinese?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Šín Martin
před 220 týdny
Určitě,historické seriály jsou dost dobré

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY