Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Bones: Freddie Prinze Jr. a jeho spojení s Boothem

Sice to není na sto procent shledání z Buffy, ale už jsme blízko. Seriál Bones (Sběratelé kostí)Davidem Boreanazem v hlavní roli si pro svou nadcházející devátou sérii zamluvil herce Freddieho Prinze Jr., manžela samotné Buffy, Sarah Michelle Gellar.

Prozatím to vypadá, že se v seriálu Freddie zdrží na jednu nebo dvě epizody. Jeho postava se jmenuje Danny a představí se již v premiérové epizodě, která se na stanici FOX bude vysílat 16. září.

Danny je tajný agent CIA. Ozbrojený, nebezpečný, ale zároveň je to starý známý Bootha, se kterým v minulosti spolupracoval. Danny se bude velmi zajímat o jeden případ vraždy, který ústřední dvojice bude vyšetřovat.

Během jednoho z posledních rozhovorů se David Boreanaz svěřil, že Booth se v deváté sérii znovu shledá s více lidmi ze své minulosti. Už nyní je známo, že kromě Dannyho tvůrci hledají herce, který by ztvárnil roli bývalého kněze, kterého Booth znal v době, kdy působil jako ranger.


Máte Freddieho rádi? Těšíte se, až se vrátí na televizní obrazovky? Odpočítáváte dny do premiéry nové série Bones?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 221 týdny
Jéé, to je shledáníčko! :) Kdopak by mohl hrát toho kněze...
ševča
před 213 týdny
co ty víš. třeba jako překvapení se tam mihne.
Illyria
před 213 týdny
Jako třešnička na dortu ve finále by to nebylo špatný :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY