Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

ABC přebírá neúspěšný projekt od FOXu

Stanice ABC se ujala nepojmenované hodinové komedie od dua, které stojí za úspěšným seriálem Parenthood (Famílie), Jasona Katimse a Sarah Watson.

Projekt je popisován jako pestrá romantická komedie plná zvratů, která se odehrává v jedné právnické firmě v Chicagu. Hlavní postavou je žena, která se snaží o posun v kariéře, ovšem přitom se musí potýkat s náladovostí svých zadaných i nezadaných kolegů.

Koncept vznikl již v loňském roce a v soutěživých podmínkách, kdy o něj měly zájem stanice FOX, ABC a NBC, jej nakonec koupila FOX. Stanice se však poté rozhodla vsadit u pilotů spíše na mužské hrdiny a projekt tak zůstal bez úspěchu. Stanice ABC ovšem nyní o scénář projevila zájem poté, co ho FOX vypustila zpět do oběhu.

V současnosti je scénář upravován tak, aby lépe zapadal do programového schématu stanice ABC. Watson a Katims zůstávají na palubě, oba se ujmou rolí výkonných producentů.

Katims má za sebou již několik úspěchů. Kromě zmiňovaného Parenthood uvedl na obrazovky také Friday Night Lights. Za scénář k finále seriálu pak získal sošku Emmy. V současnosti ho čeká další premiéra, NBC v sezóně uvede jeho novou komedii About a Boy.


Myslíte, že může další z nekonečné řady romantických komedií něčím vyčnívat? Nebo je projekt předem odsouzen k záhubě?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY