Facebook Twitter E-mail
25. července 2013

Once Upon a Time přeobsadí roli Robina Hooda

Jeden Brit nemůže, druhý spoluobčan pomůže. Tak to vidí tvůrci Once Upon a Time, kteří se rozhodli ve třetí sérii přeobsadit roli slavného Robina Hooda.

Jeho původní představitel, herec Tom Ellis (Merlin), bohužel nemá volno ve svém rozvrhu a do třetí série se nemůže vrátit. Ovšem tvůrci s touto postavou, která se poprvé objevila ve druhé řadě v epizodě Lacey, která se točila okolo Belle, počítají i nadále. Rohodli se proto do role obsadit nového herce. Tím šťastným je Brit Sean Maguire, který se jako Robin Hood objeví v následující sezóně hned v několika epizodách.

„I když milujeme Toma Ellise, bohužel nebyl k disopozici,“ sdělil tvůrce seriálu, Adam Horowitz. „Stále jsme jeho největšími fanoušky, nicméně jelikož máme již naplánovanou novou dějovou linku pro tuto postavu, museli jsme se prostě hnout dál.“

Maguireho můžou fanoušci znát ze seriálu The Class (Spolužáci) nebo z dramatu Scott & Bailey.


Oblíbili jste si postavu Robina Hooda? Jste rádi, že dostane ve třetí sérii více prostoru? Jak vnímáte přeobsazení herce?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 220 týdny
Upřímně už si ani pořádně postavu v OUaT Robina Hooda nepamatuji:D Takže...
ševča
před 210 týdny
přeobsazování ráda nemám, ale kyle byl úžasný v class, takže ho ráda zas...
Hitchhiker
před 199 týdny
zpětně můžu říct že volba byla velice prospěšná...velice doufám, že se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY