Facebook Twitter E-mail
30. července 2013

Syfy objednává nadpřirozené drama z budoucnosti

Stanice Syfy má poslední měsíce pěkně našlápnuto. Mezi její nejnovější pilotové přírůstky se nyní řadí Dominion, drama, které je založeno na postavách z filmu Legion z roku 2009. Jeho režisér, Scott Stewart, se ujme také režie pilotu, který sepsal Vaun Wilmott (Sons of Anarchy).

Dominion je popisováno jako epické nadpřirozené akční drama. Děj je zasazen dvacet pět let do budoucnosti, po válce mezi armádou andělů a lidmi, která transformovala svět. Hlavní postavou je rebelský mladý voják, který se dozví, že právě on je jediným spasitelem celého lidstva.

Kromě Dominion má Syfy ve hře ještě pár dalších projektů, u kterých zvažuje jak objednávku pilotu, tak rovnou celého seriálu. Ze čtyř nejlépe vyhlížejících projektů minimálně jeden přeskočí pilotovou fázi.

Tato čtveřice zahrnuje seriálovou adaptaci filmu 12 Monkeys, dále Clandestine (vesmírné dobrodružné drama), Proof (syn miliardáře nabídne odměnu tomu, kdo dokáže, že existuje život po smrti) a Sojourn (detektiv bude vyšetřovat vraždu na vesmírné lodi).

Podrobněji o Syfy projektech se můžete dočíst v tomto článku.


Jak jste na tom se stanicí Syfy? Těšíte se na její nové projekty? Zaujal vás popis Dominion? Který projekt ze zbylé čtveřice byste rádi viděli na obrazovkách?

(Zdroj: Deadline)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Michalenka
před 277 týdny
U mě byla Syfy nejoblíbenější za dob Stargate, ale po skončení Eureky už...
Clear
před 277 týdny
Připadá mi to tématem jako sci-fi s malým nádechem fantasy, což zrovna moc...
Seraphine313
před 277 týdny
Trochu mi to připomíná Evangelion... co trochu, docela dost. A o to víc se...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY