Facebook Twitter E-mail
29. července 2013

Seriál Hart of Dixie má další hlavní postavu

Ti z vás, kteří si jako mnoho dalších fanoušků oblíbili Annabeth (Kaitlyn Black), můžou jásat. Annabeth se totiž počínaje třetí řadou stává hlavní postavou. Nemusíme se tedy bát, že by městečko Blubell jen tak opustila.

„Mám obrovskou radost, že budu součástí tak talentovaného hereckého ansámblu a jsem moc vděčná, že patřím do rodiny stanice CW,“ sdělila Black při interview.

Herečka se v soap opeře Hart of Dixie ukazuje již od první série. Nyní se její jméno bude objevovat vedle hvězd seriálu jako je Rachel Bilson, Scott Porter, Wilson Bethel, Cress Williams, Jaime King a Tim Matheson.

Třetí sezóna mimo jiné představí dvě nové důležité postavy. Tou první bude typický newyorský umělec jménem Joel, který zamíří na jih, aby tam získal inspiraci pro svoji další knihu, a uvědomí si, že by se tam mohl zdržet. Druhou bude Lynly, Lavonova rozmazlená, bezradná sestřenice, která přijíždí, aby si v BlueBell uzdravila své zlomené srdce. Ukáže se ale, že není tak hloupoučká, jak dává před ostatními najevo. To, jestli bude způsobovat Annabeth a Lavonovi problémy, není zatím jasné. Ale díky povýšení Kaitlyn si můžeme být jisti, že uvidíme více jejich společných scén.

„Kaitlyn začala s jednou větou a my si ji hned oblíbili,“ sdělila tvůrkyně seriálu, Leila Gerstein. „Její úloha rostla postupně s tím, jak scenáristy čím dál tím více okouzlovala. V tu chvíli se stala nedílnou součástí seriálu – jakožto nejlepší kamarádka Lemon, přítelkyně Lavona a důvěrnice Zoe – a my se potřebovali ujistit, že ji máme jen pro sebe!“


Jste rádi za povýšení Annabeth nebo byste na jejím místě raději viděli někoho jiného?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

allyska
před 225 týdny
třeba tam častěji nebude, jen si ji smlouvou pojistili :)
Gingy
před 225 týdny
tak to doufám, že ne, protože Annabeth je supr vyměnila bych jí za cáklou...
Kahlan
před 225 týdny
to ma veľmi teší,AnnaBeth je skvelá postava a s Lavonom im to spolu sedelo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY