Facebook Twitter E-mail
29. července 2013

Under the Dome má druhou sérii!

CBS se líbí pod kupolí. Obří štít tvaru průhledné polokoule, který obklopuje městečko Chester's Mill, jen tak z našich obrazovek nezmizí. Stanice totiž oficiálně oznámila, že svůj nový letní hit Under the Dome obnovuje pro druhou sérii.

CBS zprávu oznámila během své konference na TCA (Television Critics Association). Zmíněné drama se vrátí v létě 2014 s novými třinácti epizodami.

Seriál je televizní adaptací stejnojmenného bestselleru Stephena Kinga. Na jeho tvorbě se podílí produkční společnost Stevena Spielberga, Amblin Entertainment. Projekt loni přeskočil pilotovou fázi a byl rovnou objednán pro seriál. Ukázalo se, že to byl správný tah.

„Jsme nadšeni z toho, že můžeme sdělit nové příběhy o tajemném štítu a tajemstvích městečka Chester's Mill,“ řekla Nina Tassler, prezidentka CBS Entertainment.

Under the Dome začalo na konci června a premiéra to byla vskutku slušná – jednalo se o nejlepší čísla letního seriálu! Pilot přitáhnul 13,1 milionů lidí a získal si rating 3.2, což je u letní novinky opravdu nevídané. S těmito čísli se tak seriál dělí s The Following o prvenství v kategorii nejlepší novinka sezóny 2012/2013.

Producenti se již od začátku netajili tím, že seriál není koncipován jako uzavřená minisérie a že obnovení je vítáno. „Když jsme se Stephenem začali diskutovat, navrhli jsme mu plán, že by městečko potenciálně mohlo být uvězněno po mnoho let,“ řekli v jednom z rozhovorů.


Sledujete Under the Dome? Jak se vám příběh prozatím zamlouvá? Jste rádi, že bude i druhá série? O čem by tak měla podle vás být? A jak by měla skončit ta první?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Trifi
před 220 týdny
Hmm, tak hlavně aby neprošvihli ten moment, kdy se ze zábavného a napínavého...
v-erunka
před 220 týdny
Ty jo, tak to tu knížku asi radši začnu číst, protože takhle se konce kupole...
Markéta Maky Klímová
před 216 týdny
Seriál se mi líbí, takže jsem zvědavá, jak to všechno dopadne. A jsem ráda, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY