Facebook Twitter E-mail
31. července 2013

NCIS: Detaily k odchodu Zivy

„Odchod“ se dá pochopit dvěma způsoby. Odejde Ziva z týmu? Nebo odejde navždy na onen svět? Prozatím to vypadá, že pro mnohé oblíbená postava se ze seriálu nevytratí bez možnosti návratu.

O odchodu Cote de Pablo ze seriálu NCIS (Námořní vyšetřovací služba) jsme vám poprvé psali v této šokující bleskovce. Její odchod nikdo nečekal a mnoho z vás vyloženě naštval. Nicméně stanice CBS se k události během panelu na TCA vyjádřila v tom smyslu, že Ziva v práci podá výpověď:

„Bývalá agentka Mossad a současná speciální agentka NCIS, Ziva David, opustí svůj tým v jedné z nejvíce emotivních epizod vůbec. Několik nečekaných událostí postihne osobní životy Palmera, McGeeho a Vancea. Tým navíc bude čelit jednomu z nejnebezpeč­nějších případů, které kdy řešili. Kromě toho v nadcházející sérii přejdeme milník 250 epizod.“

Jedenáctá série NCIS začíná na stanici CBS 24. září.


Jste rádi, že Ziva nezemře? Myslíte si, že se Cote de Pablo do seriálu možná třeba po čase vrátí? Rozhodně by nebyla první.

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

adil15
před 224 týdny
Aby právě díl neskončil ... Tiva... Ale podle Gibbsova pravidla, žádné...
Maarti
před 224 týdny
Hmmm, to by mě teda zajímalo, co by ještě víc mohlo zasáhnout život Vance.. U...
Maarti
před 224 týdny
To je sice pravda, přecejen je ročník 1933, ale i tak mám pocit, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY