Facebook Twitter E-mail
30. července 2013

CW plánuje dalšího superhrdinu

A je tu další superhrdina ze světa DC komiksů, který se dost možná přidá do programového schématu stanice CW. Ta v současnosti pracuje na projektu Flash, dramatu, které se odvíjí od stejnojmenné komiksové postavy. Na projektu pracují tvůrci Arrowa, Greg Berlanti a Andrew Kreisberg.

Stanice má v plánu představit Flashe v nové sérii Arrowa předtím, než se postava přesune do svého vlastního seriálu. Kromě tvůrců Arrowa se k novému projektu upsal také jeho režisér David Nutter.

Stanice považuje DC odkaz za svou prioritu, především od doby, kdy se z obrazovek po deseti letech vytratil Smallville. Zájem podporuje také značný úspěch Arrowa, který je v současnosti nejsledovanějším seriálem stanice. V minulé sezóně CW vyvíjela projekt o Wonder Woman, nicméně ten nakonec nedostal pilotovou objednávku.

Arrow se tak přidává k dalším úspěšným seriálům stanice, které pomůžou odstartovat nové potenciální hity. Mezi další řadíme The Vampire Diaries (Upíří deníky)), kterým od podzimu startuje spin-off The Originals, a Supernatural (Lovci duchů), který v nové sezóně nabídne epizodu, která bude sloužit jako pilot prozatím bezejmenného spin-offu.


Máte rádi superhrdinu Flashe? Doufáte, že tento projekt bude úspěšnější, než loňská Wonder Woman?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 224 týdny
WonderWoman mě mrzí, ale FLash má napřirozené schopnosti, no ne? Tak jak ho...
_Hardy
před 221 týdny
Z nového Arrowa se stal muj hodně oblíbený seriál,Flash mi udělal radost. Ale...
ševča
před 215 týdny
arrow je ve světě bez nadpřirozena, takže i flash bude bez schopností. a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY