Facebook Twitter E-mail
31. července 2013

Castingy: NCIS, Raising Hope, The Originals, Nashville...

Námořní vyšetřovací služba

Jak se říká, co je pro jednoho ztráta, může být pro druhého zisk. Leonard Hofstadter v Teorii velkého třesku (Big Bang Theory) odolal Sheldonově asistentce Alex, a tak se může její představitelka Margo Harshman přesunout do jiného seriálu, a to konrétně do NCIS jakožto Delilah, přítelkyně Timothyho McGee, která byla zmíněna na konci 10. řady. Je možné, že se objeví ve více epizodách.

Delilah je chytrá a ekcentrická počítačová specialistka pracující pro Ministerstvo obrany. V premiérovém díle nemá společné pouze scény s McGeem, ale „jsou zde i skvělé momenty s Abby,“ prozrazuje šéf Gary Glasberg. “Je to zábava a uvidíme, jak se to vyvine."

Návraty a odchody

Jayma Mays potvrdila, že 5. sezóna seriálu Glee je pro ni poslední. Nemůže ale říct, kdy a jak se tak stane. Ráda by ale hostovala v již oznámené šesté řadě.

John Lithgow se vrací jako Barneyho otec do Jak jsem poznal vaši matku (How I Met Your Mother), což není moc překvapující, přece jen se koná svatba Barneyho a Robin. Herec tak rozšíří řady dalších oznámených hostů.

I do Teorie velkého třesku (Big Bang Theory) se vrátí známá tvář! Je jí Regina King, která ztvárňuje vedoucí lidských zdrojů.

Vychovávat Hope (Raising Hope)

Molly Shannon, která právě obdržela nominaci na cenu Emmy za svou roli v Mé nové já (Enlightened), míří do Vychovávat Hope.

V několika epizodách 4. řady si zahraje Maxime, novou majitelku Howdy’s. Poprvé se na ni můžeme těšit ve čtvrtém dílu.

The Originals

Steven Krueger je na cestě do New Orleans.

Herec, kterého jsme mohli vidět v Prolhaných kráskách (Pretty Little Liars), se jako Josh objeví ve třech částech seriálu. Obvyklá noc jeho postavy nabere strmý spád, když si to nakráčí do Marcelova baru.

Stanice CW nedávno oznámila, že očekávaná novinka vtrhne na televizní obrazovky o několik dnů dříve, a to 3. října 2013 společně s Upířími deníky (Vampire Diaries).

Nashville

Aubrey Peeples se sice tento rok potýkala se žraloky v Sharkando, ale nyní ji v Nashville čeká jiný druh monster.

Byla jí totiž svěřena role Layly, hvězdičky, která se umístila druhá v pěvecké soutěži a nyní se chystá podmanit si hudební scénu. Layla se na první pohled zdá jako milá a příjemná dívka, ale opravdu podstatné je slovo zdá.

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 227 týdny
Jupíí, konečně bude mít McGee kočku! A Abby bude jistě pěkně žárlit :D To je...
Vegen
před 225 týdny
Já jí chci ještě v BBT :( Peny s Leonardem jsou už nuda.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY