Facebook Twitter E-mail
31. července 2013

Nová soutěž o lístky zadara na Conec a něco navíc!

Conec se blíží! Setkání fanoušků všeho zajímavého (seriály, komiksy, filmy) se odehraje již za dva týdny v Brně. No a protože to dobře víte, pokud nás pravidelně sledujete, tak vás určitě nepřekvapí, že jsme pro vás ve spolupráci s pořadateli připravili soutěž. Každý z výherců se může těšit na volné vstupenky na všechny dny a na něco drobného navíc. To není špatné, že?

Na akci máte navíc šanci potkat našeho Fruika, který bude mít na starost jednu z přednášek. Pokud nás nebudete moci potkat na našem srazu, je tohle pro vás jedinečná možnost, jak se s bossem osobně potkat :)

Bližší informace o akci můžete najít v naší bleskovce a také přímo na stránce se soutěží. Navštívit můžete samozřejmě také přímo web Conce. Soutěže se mohou zúčastnit všichni bez omezení, ceny si pak osobně vyzvednete s místě konání akce. Upozorňujeme, že jejich zaslání poštou není možné a také není možné cenu dělit. Více pak v zadání soutěže :)

Přejeme hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY