Facebook Twitter E-mail
2. srpna 2013

Todd Holland a jeho sci-fi thriller s nesmrtelnými pro NBC

Producent, scénárista a režisér Todd Holland (např Go On) se pustil do dalšího projektu pro stanici NBC. Podařilo se mu totiž prodat jim své drama z budoucnosti, ve kterém budou vystupovat nesmrtelní lidé.

Projekt, který zatím nebyl pojmenován, je popisován jako akční drama. Děj se má točit kolem nesmrtelných lidí, kteří žijí mezi obyčejnými obyvateli již 3000 let. Hlavní postava se má jmenovat Jack a bude se živit jako vymahač a také lovec odměn. Bonusem pak bude samozřejmě jeho nesmrtelnost.

K Hollandovi se připojí také zkušení producenti Chris Brancato (Hannibal, Terra Nova) a Karey Nixon Burke (Go On, Free Agents). Další členové štábu zatím známi nejsou.

NBC se tak zařazuje k dalším významnějším hráčům na poli amerických stanic, kteří se rozhodli zabrousit v nové sezóně do sci-fi vod. Na FOXu J.J. Abrams chystá Almost Human, ABC zaháčkovalo Josse Whedonona, který pracuje na Marvel’s Agents of S.H.I.E.L.D., CBS chystá IntelligenceJoshem Hollowayem v hlavní roli a ani CW s jejich The Tomorrow People nehodlá zůstat pozadu.


Uvidíme, jestli se Holland pochlapí a dokáže přijít s projektem, který přežije na rozdíl od Go On více jak jednu sezónu. Co říkáte na námět? Dali byste něčemu takovému ve svém rozvrhu šanci?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 205 týdny
bude-li to odlehčené, ne jen drama nad drama, jo.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY