Facebook Twitter E-mail
7. srpna 2013

Dočká se filmu také Buffy?

Buffy Summers je velmi důvěrně seznámená s tím, jaké to je vstát z mrtvých. Je šance, že se jí to povede znovu? Řekněme, že je velmi malá, téměř neviditelná, ale přesto tu je. Buffy the Vampire Slayer (Buffy, přemožitelka upírů) by se mohla vrátit ve filmové podobě.

„Kdybychom vymysleli ten správný příběh, šli bychom do toho,“ řekla představitelka hlavní hrdinky, herečka Sarah Michelle Gellar během rozhovoru k propagaci její nadcházející novinky Crazy Ones.

Bývalá Vyvolená potvrdila, že se s Jossem Whedonem, který mimochodem již jeden film k tomuto kultovnímu upírskému seriálu napsal, o možnosti vzkříšení přemožitelky a spol. bavila.

„Problém s Buffy je ten, že už jeden film byl, jenže v konečném důsledku to ve filmové podobě prostě nefungovalo, především proto, že ten příběh se zlepšuje až s plynoucím časem,“ dodala Gellar.

Ale pořád je tu šance, když se podíváme na právě se natáčející Veronicu Mars a probíhající rozhovory o filmovém oživení Chucka a The X-Files (Akta X), no ne? Nemohla by se Buffy také svézt na této vlně nostalgie?

„V tuto chvíli by byl kolík mou holí, se kterou bych se belhala,“ žertovala herečka.


A co vy? Jsou mezi vámi věrní fanoušci Buffy? Dali byste filmu druhou šanci? Myslíte, že by dopadl lépe než ten první z roku 1992? Nebo by měla kultovní hrdinka navždy odpočívat v pokoji?

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tempy
před 223 týdny
Přesně tak! Naprosto stejný pocit jsem měla při sledování Avengers. :( Jen...
LenkaTalaskova
před 223 týdny
Sdílím stejný názor :)
ševča
před 222 týdny
vzhledem k tomu, že jsou pořád blízcí přátelé (ona mu dohodila cobie do...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY