Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2013

Dexterův brácha a kočka z Hellcats v Městečku Haven!

Na začátku května jsme psali o tom, že nás ve čtvrté sérii čekají tři nové postavy, které se objeví ve více epizodách. William už byl obsazen dříve (Colin Ferguson), teď však již víme, kdo si zahraje Wadea Crockera a Jennifer Masonovou!

Do role Dukeova odcizeného nevlastního bratra byl obsazen Ice Truck Killer… ehm Christian Camargo! Wade je popisován jako okouzlující, lehce nevyzpytatelný, úspěšný a dobrácký obchodník. Jenže je Crockerem skrz naskrz, a tak temné a smrtící tajemství jeho rodiny jej může stát život…

Christian Camargo se narodil 7. července 1971 v New Yorku a kromě Briana Mosera (Ice Truck Killer) z Dextera jsme jej mohli vidět v epizodních rolích seriálů Mentalista, Médium, Zákon a pořádek, Posel ztracených duší (Ghost Whisperer) či ve filmech Lovci pokladů: Kniha tajemství a Twilight sága: Rozbřesk.

Herečka Emma Lahana pak ztvární Jennifer Masonovu, výstřední a energickou ženu, která je vtažena do tajů Haven. Zjistí totiž, že hlasy, jež slyší ve své hlavě, pochází od lidí z Haven, kteří trpí Nesnázemi. Její „stav“ by také mohl poskytnout nějaká vodítka o Audrey. A jak se Jennifer ponořuje hlouběji do své historie, zjistí, že s městečkem Haven je propletená víc, než si myslela. Z dřívějška také víme, že Jennifer potká Dukea v bostonské nemocnici a nejspíš si s ním vybuduje romantický vztah…

Emma se narodila v Aucklandu na Novém Zélandu 27. června 1984. Znát ji můžeme zejména ze seriálu Hellcats, epizodní role měla v Lovcích duchů (Supernatural), Hvězdné bráně: Atlantida, Kyle XY, Agentuře Jasno (Psych), Heartlandu, Arctic Air a v seriálu Láska je Láska (The L Word).


Čtvrtá série Haven začíná na stanici Syfy v pátek 13. září. Už aby to bylo, že?! :-)

(Zdroj: HollywoodRepor­ter.com)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Em.
před 223 týdny
Nemůžu se dočkat !!!
Claire Mafianová
před 223 týdny
A já si říkám, že je mi ten herec povědomi.. a on hrál v Rozbřesku

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY