Facebook Twitter E-mail
8. srpna 2013

Two and a Half Men: Role Charlieho dcery obsazena

Sitcom Two and a Half Men (Dva a půl chlapa) našel Charlieho dlouho ztracenou dceru. Herečka Amber Tamblyn se přidává k osazenstvu seriálu. Její pozice je hostující hvězda, ovšem pro více epizod.

Herečka ztvární roli Jenny, nemanželské dcery Charlieho (Charlie Sheen), která se přestěhuje do Los Angeles, aby si splnila svůj sen stát se herečkou a znovu obnovila kontakt se zbytkem své rodiny. Jenny je tátova přesná kopie, má ráda vše, co on, včetně žen.

Prozatím má Tamblyn smlouvu na pět epizod, ovšem nechybí dodatek o možnosti stát se novou hlavní postavou.

Tvůrce seriálu Chuck Lorre se v červenci vyjádřil v tom smyslu, že nová lesbická postava změní jeden z hlavních aspektů seriálu. „Myslím, že bude skvělé kouknout na příběh z jiné perspektivy,“ poznamenal. „Tahle show má tolik testosteronu, že jí vystačí do konce života.“

Stanice CBS komedii v dubnu obnovila pro jedenáctou sérii s tím, že jedna z hlavních hvězd, Angus T. Jones (Jake), výrazně omezí své působení v seriálu, především kvůli jeho studiu.

Tamblyn nedávno zářila v CBS pilotu Anatomy of Violence, který ovšem nedostal objednávku pro seriál. Kromě toho jsme ji mohli vidět v dramatech Joan of Arcadia (Joan z Arcadie), House (Dr. House) a v komedii Portlandia.


Tak co na tento casting říkáte? Dokáže nová postava Dva a půl chlapa zachránit?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 219 týdny
No, proč ne, sice si ji zatím neumím představit, tak rozvernou, jakou má být,...
kachens
před 219 týdny
Tak na to se moc těším:-) Začne to být zase zajímavější. Alana tam je teď až...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY