Facebook Twitter E-mail
12. srpna 2013

Castingy: White Collar, Tomorrow People, Modern Family...

V nadcházející páté sezóně Ve službách FBI (White Collar) se objeví Mark Sheppard, známý především díky postavě Crowleyho v seriálu Lovci duchů (Supernatural).

Shepparda uvidíme v sedmi epizodách, kde si zopakuje svoji roli, kterou hrál před čtyřmi roky v pilotu. Jeho postava, Curtis Hagen, alias podvodníček „The Dutchman“ (Bubák), byl chycen Peterem Burkem (Tim DeKay) a poslán do vězení.

„Je to skvělé mít možnost znovu si zahrát někoho jako je Hagen,“ řekl Sheppard. „Je to zábava vrátit se po čtyřech letech a trochu rozčeřit vody.“

Neal Caffrey (Matt Bomer) uzavře s Hagenem dohodu, aby pomohl Peterovi, který se stal obětním beránkem na konci 4. řady. Ale požadavky, které Hagen má, by mohly přivést Neala k jeho starému životu padělatele a kriminálníka.

Tohle ale nebude jediná důležitá role Marka Shepparda. Ten se má také totiž vrátit do Skladiště 13 (Warehouse 13) jako Benedict Valda, se kterým se setkáme ve všech 6 dílech finálové řady, která vtrhne na obrazovky v červnu 2014.

Co se týče White Collar, jeho návrat je naplánován na tento podzim, ale to bohužel s pouze 13 epizodami, aby byl tvůrce schopný pracovat na seriálu Graceland. Můžeme zároveň doufat, že ale krácení neznamená, že 5. řada bude závěrečná.

The Tomorrow People

Al Sapienza bude hostovat v třetí epizodě seriálu The Tomorrow People.

Sapienza, který je nejvíce známý svojí rolí Mickeyho Palmice z Rodiny Sopránů, si střihne Dennise Coburna, otce Cary (Peyton List), hlavní hrdinky, která oplývá speciálními schopnostmi.

The Tomorrow People je velmi očekávanou novinkou, která odstartuje 9. října 2013.

Hostages

Hilarie Burton, která nedávno zazářila v Chirurgách (Grey’s Anatomy), se přesune do nového dramatu Hostages.

Tam se bude pravidelně objevovat jako Samantha, asistentka realitního makléře Briana Sanderse (Tate Donovan), který je manželem Ellen (Toni Collette).

Hostages začíná v pondělí 23. září 2013.

Taková moderní rodinka (Modern Family) 

Do již tak velké rodinky přibyde další člen, přesněji chůva v podobě Adama DeVine.

Tvůrce Christopher Lloyd prozradil, že Jay (Ed O'Neill) a Gloria (Sofia Vergara) si najmou mužskou chůvu, aby vypomohla s malým Joem.

DeVina uvidíme v 5. řadě často a můžeme se těšit na vtipné situace, kdy se nepohodne s Jayem a Mannym, jelikož je energický jako Gloria a chce domácnost trochu oživit. Navíc se proslýchá, že si padne do oka s Haley.

Speciální jednohodinová premiéra komediálního hitu Modern Family se vysílá 25. září 2013.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ree
před 223 týdny
No ne, jak jako poslední řada White Collar?! Na to ať pěkně rychle zapomenou!!!
Salem
před 223 týdny
to taky doufám Dneska to bylo převážně o White Collar, vid tam...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY