Facebook Twitter E-mail
10. srpna 2013

SerialZoneCon 2013: Rekapitulace

Jen pár týdnů nás dělí od dosud největšího setkání fanoušků seriálů a webu SerialZone.cz, druhého SZConu.

Už nyní se nahlásilo obrovské množství fanoušků, kteří k nám rádi chodí, povídají si s námi v diskuzích a mají zájem setkat se osobně. Pokud vám však nějakým záhadným způsobem uniklo, že se náš sraz chystá, přinášíme vám nyní rekapitulaci.

Akce proběhne 31. srpna 2013 v pražském podniku Továrna, který se nachází na ulici Vlastislavova 11, Praha 4. Začínáme již v 18:00!

Máme pro vás připravená speciální trička a placky, jejich podobu najdete v tomto článku, kde si můžete také rozkliknout detail potisku trička. Cena trička je 279 korun, placka vás vyjde na 19 korun. Pokud byste rádi obě věci, zaplatíte za ně 290 korun. Tabulky velikostí jsou níže. Pokud byste chtěli změnit velikost objednaného trička, pište do diskuze.Platby posílejte na bankovní účet 43–3932690287/0100. Nezapomeňte uvádět svou přezdívku ze SerialZone, abychom věděli, od koho peníze přišly!

Upozorňujeme, že platby je nutné odeslat nejpozději příští středu, tedy 14. srpna 2013! Další pondělí provádíme objednávku a od koho nebudeme mít zaplaceno, bohužel tričko nedostane, i když si ho již předem zamluvil v přihlašovacím formuláři!

Kromě jiného se připravujeme na velký bowlingový turnaj. Pokud už víte, že byste se turnaje rádi zúčastnili, pomalu si začněte tvořit týmy po pěti lidech. Ceny budou stát za to, sponzorem turnaje je totiž náš milovaný ComicsPoint, který u nás na SZ pravidelně sponzoruje soutěže a dodává odměny do giftshopu, takže se můžete těšit na opravdové seriálové a komiksové lahůdky.

Na sraz se můžete přihlašovat až do poslední chvíle v tomto formuláři.

Těšíme se na vás!

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY