Facebook Twitter E-mail
13. srpna 2013

Hvězda z Game of Thrones v dvojroli na Starz

Nejnovější adaptace Outlandera od stanice Starz obsadila jednu z nejdůležitěj­ších rolí.

Hvězda z Game of Thrones (Hra o trůny) a Rome (Řím), herec Tobias Menzies, získal ne jednu, ale dvě role v této adaptaci bestselleru autorky Diany Gabaldon.

Drama dal dohromady Ron Moore (Battlestar Galactica). Děj se točí okolo Jaimieho Frasera (Sam Heughan), který musí čelit vášnivé aférce jeho ženy Claire Randall, válečné sestřičky, která se z roku 1945 záhadně přenese do roku 1743. Zde je vtažena do neznámého světa, kde je její život v ohrožení. Je nucena provdat se za Frasera, romantického mladého skotského válečníka. Její aférka ovšem ženu dostane do situace, kdy se její srdce nemůže rozhodnout, kterého ze zcela odlišných mužů (a který ze zcela odlišných životů) si vybrat.

Menzies ztvární jak roli Franka Randalla, tak Jonathana „Black Jacka“ Randalla. Frank je Claiřin manžel v dvacátém století, profesionální historik s nebývalým zájmem o osmnácté století a vlastní rodokmen. S Claire se znovu shledá v roce 1945 poté, co byli kvůli válce dlouhou dobu odloučeni. Jejich vztah vzkvétá, dokud Claire nezmizí.

Jonathan je Frankův temný a násilný předek z osmnáctého století, kapitán anglické armády, která jede během nepokojů do Skotska.

Herce můžou fanoušci znát z role Edmure Tullyho z Game of Thrones, který zmizel během Rudé svatby.

Seriál se na televizních obrazovkách objeví v březnu 2014.


Jak se vám nový casting líbí? Zní vám seriál, pojící prvky historického, romantického, akčního a sci-fi žánru, jako nový hit?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 218 týdny
jestli to neovlivní příběh edmura, tak dobře pro něj.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY