Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2013

Once Upon a Time našel svou malou mořskou vílu

Hledání je konečně u konce. Je to téměř měsíc, co tvůrci během Comic-Conu odhalili nový trailer ke třetí sérii Once Upon a Time a s ním také postavu malé mořské víly Ariel. Ta nyní konečně našla svou představitelku. Role disneyovské vodní princezny se ujme zkušená seriálová herečka JoAnna Garcia.

Prozatím se s Ariel počítá na dvě epizody. Jak už je u tohoto pohádkového dramatu zvykem, můžeme s jistotou očekávat, že tato mořská panna bude mít poněkud odlišné vlastnosti, než její animovaná filmová předchůdkyně.

Garcia se tímto přidává k dalším nováčkům, kteří obohatí třetí řadu seriálu. Před pár týdny byla do role Zvonilky obsazena Rose McIver. Podle tvůrce seriálu, Adama Horowitze, bude Zvonilka překvapivým způsobem spojena s jednou z hlavních postav.

JoAnna Garcia se v minulé sezóně objevila v neúspěšné komedii Animal Practice. V seriálovém světě se ovšem proslavila hlavní rolí v sitcomu Reba (Deník zasloužilé matky). V hlavní roli se objevila i v komedii Better with You (S tebou je mi líp) a v dramatu Privileged (Smetánka).


Ariel už má tvář. Jak jste s castingem spokojeni? Neočekávali jste v této roli nějakou mladší herečku? Doufáte, že se Ariel zdrží na více než dvě epizody?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 220 týdny
já ji mám hrozně ráda, tak doufám, že si ji lidi oblíbí, ať jí to prodlouží...
ragelly
před 220 týdny
já si to o ní myslím už tak dva roky a rok co rok mě v tom utvrzuje...
ševča
před 220 týdny
no u ní to naštěstí není zas proslavený vtip jak u labina. přitom...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY