Facebook Twitter E-mail
17. srpna 2013

Arrow: Laurel bude mít novou práci

Mnoho věcí se změní, až se Arrow vrátí na podzim se druhou sérií. Stará kancelář Laurel Lance mírně explodovala, takže holka bude hledat novou práci. Další z postav, Moira Queen, také novým právníkem nepohrdne…

I když je její praxe pryč, Laurel je stále právnička. Ve druhé sérii se bude orientovat jiným směrem – ke kanceláři státního návladního. Tam se jí do rukou připlete Moiřin případ, se kterým se bude muset vyrovnat. „Bude se snažit držet se od toho co nejdál,“ prozradil výkonný producent Andrew Kreisberg. „Ale jak to vždy s těmito věcmi bývá, stane se mnoho zlého a skončí to stejně jinak.“

Jak jsme psali v úvodu, Moira je v situaci, kdy se jí pomoc bude hodit. Herečka Teryl Rothery (Stargate SG-1) byla obsazena do víceepizodní role Jean Loring, která se stane Moiřinou obhájkyní. Jelikož Moira čelí obviněním o konspiraci, vraždě a dalších věcech, slečna Loringová bude mít rozhodně o práci postaráno. Dokáže se s případem vypořádat? Pravděpodobně ano. Je totiž popisována jako nebojácná obhájkyně, která by pro své klienty udělala cokoliv. Brzy se navíc ukáže, že rodina Queenů sdílí s Jean společnou historii.

Fanoušci komiksů DC toto jméno možná znají. Jean je totiž manželka (a později bývalá manželka Raye Palmera, superhrdiny Atoma.

Teryl Rothery ovšem není jediná nová tvář, kterou druhá sére fanouškům představí. Herečka Bex Taylor-Klaus (The Killing) byla obsazena do role Sin, mladé dívky, která se přátelí s Black Canary. Kromě toho navíc sdílí spojení s Royem Harperem.

Jak to všechno nakonec dopadne a kdo další se v seriálu představí, na to si musíme počkat do 9. října, kdy druhá řada Arrow začíná.


Těšíte se na druhou sérii? Jak se asi Laurel vypořádá s Moiřiným případem? Jste rádi za nové postavy?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Ree
před 222 týdny
Jeeeeeeeežiš, ať Laurel odcestuje někam hodně daleko, odkud se nebude chtít...
VanThomass
před 222 týdny
Tak Laurel určitě budu držet palce a čím víc v druhé řadě spolu i s...
Maarti
před 222 týdny
Jsem zvědavá, navíc Teryl jako trochu doktorka - to bude zajímavé :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY