Facebook Twitter E-mail
21. srpna 2013

Komedie z TBS dostávají nové řady

Stanice TBS včera štědře rozdávala nové série. Na své si tentokráte přijdou fanoušci komedií Sullivan and Son a Men at Work.

Oba zmíněné seriály se dočkají již třetí série. Kromě nich dostala zelenou také reality show Deal with It.

„Sullivan and Son a Men at Work si skvěle sedly s fanoušky naší stanice a z Deal with It se vyklubala jedna z nejlepších shows tohoto léta,“ řekl Michael Wright, prezident programové skladby TBS, TNT a TCM. „Jsme nadšení z toho, že můžeme prodloužit vzájemné vztahy mezi producenty, herci a produkčními týmy těchto tří seriálů.“

Sullivan and Son se ve třetí sérii dočká třinácti epizod, Men at Work zůstanou i v příštím roce na čísle deset epizod pro sezónu. Druhá řada Deal with It bude mít taktéž deset dílů.

Tato obnovení přichází ruku v ruce s třemi novými seriály, které stanice plánuje nasadit do programu na podzim letošního roku. Půjde o novou hru Trust Me, I'm a Game Show Host a dále talkshow The Pete Holmes Show. Poslední novinkou je sitcom Ground Floor od tvůrce Scrubs (Doktůrci) a Cougar Town (Město žen), Billa Lawrence. V hlavní roli se objeví Skylar Astin (Pitch Perfect), Briga Heelan (Cougar Town) a John C. McGinley (Scrubs). Seriál se na obrazovkách objeví 14. listopadu.


Sledujete zmíněné komedie? Jste rádi za obnovení? Těšíte se na novinku Ground Floor?

(Zdroj: oficiální tisková zpráva)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
hodně dávno
výborně. men at work by sice byl i seriál přímo pro hlavní sezónu, ale...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY