Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2013

Vítězka Hell's Kitchen odmítla hlavní cenu!

… a to prý z osobních důvodů. No tak se na to pojďme podívat blíž. Informace sice pocházejí z bulvárního serveru TMZ.com (oproti němuž je Blesk na úrovni okresního Měsíčníku orby a setí), ale staré a známé úsloví říká, že na každém šprochu je pravdy aspoň ždibec.

Ja'nel Wittová před několika týdny vyhrála hlavní cenu v jedenácté řadě legendární reality show Gordona Ramsayho Hell's Kitchen. Porazila druhou Mary Poehnelt, třetí pak skončili Jon Scallion a Cyndi Stanimirov. Hlavní cenou bylo místo šéfkuchaře v Gordon Ramsay Pub & Grill v Caesar's Palace, Las Vegas s garantovaným ročním příjmem čtvrt milionu dolarů.

Jenže tady se dostáváme k jádru problému. Ja'nel místo šéfkuchaře odmítla, prý z osobních důvodů a poděkovala prostřednictvím Twitteru za příležitost, kterou dostala. Ani ne za hodinu ale oběhla svět zpráva, že ne vše bylo, jak mělo. Ja'nel prý neprošla testy na kokain (podle zdrojů blízkých hotelu v nich prý doslova pohořela), a to pro společnost, která si na drogové čistotě svých zaměstnanců zakládá, byla jasná zpráva.

Ja'nelin mobil je prý aktuálně nedostupný. To, zda ze své výhry uvidí alespoň toho čtvrt milionu dolarů, nevíme. Nezapomínejme ale, že tohle všechno bylo převzato z bulváru…

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

BuBBleS
před 224 týdny
No sice sezóna skončila před měsícem, ale já to třeba ještě nedokoukal, takže...
phoebess
před 224 týdny
a jak to, žes nepotvrdil, že má opravdu nedostupný telefon? tady nejsme na...
xtomas252
před 224 týdny
K tomu nudnýmu bulváru by to chtělo trochu investigativního žurnalismu, ať to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY