Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2013

Happily Divorced: Nadobro rozvedeni

TV Land říká sbohem sitcomu Happily Divorced. Komedie s Chůvou Fran Drescher v hlavní roli byla po dvou letech zrušena.

Drescher se v tomto částečně autobiografickém seriálu objevila jako žena, která opět vstupuje do světa randění poté, co se dozví, že její manžel je gay.

Seriál se představil v červnu 2011 a zaujal 2,4 milionů diváků. Finále sice mělo sledovanost o 800 tisíc diváků nižší, ale přesto si sitcom vysloužil druhou sérii. Ta se těšila z extra velké objednávky – 24 epizod (oproti deseti v první řadě). Zájem o seriál však dále upadal a únorové finále druhé série viděl jen milion fanoušků.

Happily Divorced se tak přidává k zimnímu zrušenému sitcomu Retired at 35, který se taktéž rozloučil po dvou sériích. Na druhou stranu úspěch stále slaví první komedie stanice, sitcom Hot in Cleveland (Nouzové přistání), který byl nedávno obnoven pro pátou sérii s 24 epizodami, díky kterým prolomí hranici stovky dílů.

Kromě stálice se stanice chystá na novou komedii Kirstie's New ShowKirstie Alley. Do pilotových vod se řadí Jennifer FallsJaime Pressly a Younger od Darrena Stara.


Sledovali jste Happily Divorced? Jak se vám komedie s Fran líbila? Těšili jste se na další sérii?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Franki
před 221 týdny
Tak je to škoda, byla to celkem vtipná oddychovka, ale pokud si to pamatuji...
IcePrincess
před 221 týdny
No seriál jsem sice neviděla, ale vím, že se Fran Drescher rozvedla se svým...
dm66
před 183 týdny
Na Fran sa vzdy rad pozeram. Myslim, ze patri medzi najlepsie komedialne...

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY