Facebook Twitter E-mail
24. srpna 2013

Arrow má nového zloducha a další castingy

Olivere Queene, seznamte se s Abu Nazirem.

Seriál Arrow získal do druhé série nového zloducha. Do vedlejší role byl obsazen herec Navid Negahban, kterého seriáloví fanoušci dobře znají jako teroristu z hitu Homeland (Ve jménu vlasti).

Negahaban se poprvé objeví v páté epizodě druhé řady. Ztvární postavu Al-Owala, nového úhlavního nepřítele Ollieho. Tento zloduch zaměří svou pozornost na někoho, kdo je lučištníkovi velmi blízký.

Al-Owalovy původy sahají k Ra-s al Ghulovi – Batmanovu neslavnému mentorovi a pozdějšímu protivníkovi. On i Malcolm Merlyn byli (nebo stále jsou?) členy temné organizace The League of Assassins.

Arrow se s novou sérií vrací 9. října.

Další castingy:

Do druhé série The Following míří další dávka nováčků. Herec Keith Carradine, který hrál v Dexterovi Franka Lundyho, se ve Following objeví ve vedlejší roli Barryho, dobrého přítele Ryana. Do nové vedlejší role v seriálu byla obsazena herečka Jessica Stroup (90210). Ta si zahraje Max, neteř Ryana, která pracuje jako policistka. Další obsazenou postavou je Mandy, nejnovější členka kultu Joea Carrolla, která ovšem svou novou rodinu nebude mít ráda tolik, jak by se od ní čekalo. Roli Mandy ztvární Tiffany Boone. K hereckému obsazení se nově přidává také herec James McDaniel (NYPD Blue). Ten se objeví ve vedlejší roli FBI agenta Kena Phillipse, který vede jednotku v New Yorku. Phillips se spojí s Ryanem, pravděpodobně bude náhrada za agentku Deb Parkerovou, která byla zavražděna ve finále první řady.

Závěrečnou sérii Nikity doplní herec Judd Nelson. Ten se zde objeví jako agent v utajení, který pracuje pro Amandu a pana Jonese. Jeho postava má souvislost se zločinným celosvětovým problémem, který může zastavit jen tato skupinka. Aby toho nebylo málo, tak tento agent má prý tajemství, které promění každičký kousek světu Nikity.

Do páté série Community (Zpátky do školy) míří veterán z Breaking Bad (Perníkový táta). Herec Jonathan Banks se objeví minimálně v jedenácti epizodách nadcházející řady oblíbené komedie. Ztvární vysokoškolského profesora Pata Nicholse, který dříve spolupracoval s vojskem a policií. Poprvé se objeví ve druhé epizodě, když Annie začne chodit na jeho přednášky.


Na který seriál se v nadcházející sezóně těšíte nejvíce?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 216 týdny
Sakra, jsem si vůbec nevšimla :D
Kahlan
před 216 týdny
ešte asi jedna chybička Tiffany Boone má hrať Mandy,Max hrá Jessica Stroup ak...
Maarti
před 216 týdny
Na Arrowa se těšim, takže každou novou tvář přivítám :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY