Facebook Twitter E-mail
25. srpna 2013

Nový milenec pro Lemon a další castingy

Obyvatelé Bluebell budou mít další krásnou tvář, která bude od podzimu vystavena k obdivu. Veterán z One Tree Hill a 666 Park Avenue, herec Robert Buckley bude hostovat ve třetí sérii oddychovky Hart of Dixie. Podle informací si ihned vytvoří nějaké to romantické spojení s ústředními ženami městečka.

Herec je prozatím naplánovaný na jednu epizodu. Ztvární roli Petera, sladkého obyčejného kluka od vedle, který projíždí skrz Bluebell a při seznámení s Lemon začnou létat jiskry.

Buckleyho si fanoušci můžou pamatovat také z rolí v seriálech Privileged (Smetánka) nebo Lipstick Jungle (Džungle rtěnek).

Hart of Dixie se se třetí řadou vrací 7. října na CW.

Další castingy:

Potvora všech gymnastek Lauren z Make It or Break It si vyzkouší hostování v sitcomu. Herečka Cassie Scerbo míří po roce zpět na ABC Family, konkrétně do komedie Baby Daddy. Zde bude hostovat ve dvou epizodách jako Heather, někdejší nejlepší kamarádka Riley. Heather je nádherná, úspěšná, sebevědomá, ale také vypočítavá. Riley a Heather spolu dříve trávily každé léto na sportovním táboře, kde soupeřily o kluky… a Heather vždy vyhrála.

V úctyhodné patnácté sérii kriminálky Law and Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) bude hostovat na Emmy nominovaná herečka Cybill Shepherd, kterou v současnosti můžou fanoušci vidět v dramatu The Client List. Shepherd se objeví v roli Jolene, majitelky restaurace, která je obviněná z vraždy poté, co v mikině zastřelí neozbrojeného černého teenagera. Jolene bude tvrdit, že šlo o sebeobranu, protože policie v té době stíhala násilníka stejného popisu.

Chystanou druhou sérii Rogue doplní herec Cole Hauser. Ten ztvární vedlejší roli Ethana, bývalého vojáka, který odešel z právnické školy a přihlásil se do armády po útocích 11. září. Ethan je zakladatelem firmy s ochrankou, kterou řídí spolu se třemi dalšími vojenskými kamarády. Čtveřice ovšem skrývá děsivé tajemství, které je ve snech straší již mnoho let.


Těšíte se na nového nápadníka Lemon? A co další castingy? Sledujete zmíněné seriály?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 220 týdny
Toho si pamatuju ze Rtěnek, ten by se rozhodně měl zdržet déle, než jednu...
Anniie
před 220 týdny
Přesně, nechápu jak Lauren ze všeho vyjde s hlavou nahoře, taky mě štve...
Sleslikslicka
před 219 týdny
Přesně tak, klidně by se mohl zdržet alespoň tak dlouho, aby si párkrát...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY