Facebook Twitter E-mail
26. srpna 2013

The Following na Nově!

Aktualizováno: Podařilo se nám získat oficiální potvrzení zprávy. Šéfové televize Nova nás ujistili, že The Following opravdu od 9. září poběží. Nahradí seriál House, MD (Doktor House).

A je to tady, dámy a pánové. Během tiskovky k podzimnímu vysílacímu schématu jsme se šéfů Novy ptali, jestli mají pro seriálové fanoušky připravenou nějakou pecku v podobě nového úspěšného seriálu.

V tu chvíli nám pouze sdělili, že pár z nich koupených mají, ovšem že se na televizních obrazovkách neobjeví hned. Jenže to bylo tehdy a teď je teď.

V programu na pondělí, 9. září, se totiž objevil první díl seriálu Stoupenci zla.

Bývalý agent FBI Kevin Bacon se musí vrátit do služby poté, co z vězení uteče sériový vrah…

Z popisu jasně vyplývá, že jde o letošní midseason novinku The Following! První sezóna se vysílala letos na jaře a seriál se ihned po uvedení stal v USA obrovským hitem a jednou z nejúspěšnějších novinek sezóny. Nebylo tedy divu, že se tento thriller stal jediným midseason seriálem, který se dočkal objednávky na druhou sérii.

Co už je, především pro studenty, méně pozitivní zprávou je fakt, že kvůli míře násilí, krve, sprosté mluvy a dalších podobných věcí se bude seriál vysílat až po jedenácté hodině večer, konkrétně ve 23:15, po skončení Okresního přeboru a nočních zpráv.

Každopádně musíme uznat, že nám Nova touto novinkou doslova vyrazila dech.

Berte prosím v potaz, že informaci se nám prozatím u vedení televize nepodařilo potvrdit, takže zpráva není stoprocentní, ovšem s největší pravděpodobností se na Following opravdu můžeme začít těšit!


Tak co na to říkáte, seriáloví milovníci? Pozdní hodina se u tohoto žánru musí do jisté míry tolerovat, i když by se jistě seriál dal zařadit i o hodinu dříve. Každopádně Following v televizi jen pár měsíců po odvysílání v USA? To je docela slušná pecka, nemyslíte?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 216 týdny
To jsem zvědavý na ten dabing.
Marianne14
před 214 týdny
Tak Joe Carroll promlouvá opravdu hlasem Jana Štastného,to mě moc těší!
ševča
před 157 týdny
Já jsem v šoku, že to nedali až po půlnoci.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY