Facebook Twitter E-mail
27. srpna 2013

Game of Thrones přeobsazuje postavu a další castingy

Chystaná čtvrtá série Game of Thrones (Hra o trůny) je prozatím obklopena hustou mlhou tajemnosti. Mezi poslední spekulace patřilo obsazení herce Josepha Gatta do seriálu. Zprávu před pár dny oznámila jeho agentura Robert Kelly Associates. Sám herec poté tweetoval, že se právě nachází na Islandu, čímž informaci podpořil. V té době HBO zprávu nepotvrdila, nyní už je ovšem jasno. Herec se opravdu ve čtvrté sérii objeví.

Koho ale ztvární? To je prozatím další záhada. Vše ale nasvědčuje tomu, že se z něj stane Styr, Magnar Thennů, vůdce Wildlingů. Gatt natáčel na Islandu, kde se točily také scény za Zdí, takže pokud je členem wildlingské armády, tak to dává smysl. Styr je navíc popisován jako holohlavý muž s rovným nosem a šedýma očima, což se na Gatta podezřele podobá.

Prozatím jsou to však jen spekulace. Koho nakonec opravdu bude hrát, musí HBO nejprve oznámit. Gatt se přidává k již dříve obsazeným hercům Pedrovi Pascalovi (Oberyn Martell), Indiře Varmě (Ellaria Sand) a Rogerovi Ashtonovi Griffithovi (Mace Tyrell). Prozatím neznámé role čtvrté řady budou náležet Octavii Seleně Alexandru, Brennockovi O'Connorovi a Trixiebelle Harrowell.

Kromě těchto informací stanice potvrdila zprávu, že ve čtvrté řadě dojde k přeobsazení role prince Tommena Baratheona. Dean-Charles Champan si nyní zahraje Joffreyho mladšího bratra. Chapman už se v seriálu objevil dříve – ve třetí sérii si zahrál Martyna Lannistera.

Game of Thrones se na televizních obrazovkách objeví na jaře 2014.

Další castingy:

Happy Endings jsou sice u konce, ovšem hvězda seriálu, herečka Eliza Coupe, na seriály prozatím nezanevřela. Objeví se ve vedlejší roli v chystané CBS novince The Millers. Zahraje si bývalou manželku Natea (Will Arnett). Poprvé se objeví v epizodě, která je naplánovaná na 24. října.

Fanoušci Suburgatory (Zajatci předměstí) se v nové sérii seznámí s Georgovým otcem. Televizní veterán Geoff Pierson (Dexter, 24 hodin) bude hostovat v jedné z epizod třetí řady právě jako Georgův táta. Pan Altman starší přijede George navštívit, aby ho zkontroloval. Bude se chtít ujistit, že se po rozchodu úplně nerozpadu a že se na něj jeho dítě může spolehnout. Podle výkonné producentky Emily Kapnek půjde o velmi vtipnou epizodu.

Tatiana Maslany má za sebou po první sérii Orphan Black poměrně slušné herecké zkušenosti se ztvárněním všemožných typů postav. Nyní k nim přidá jednu komickou, bude totiž hostovat ve dvou epizodách šesté řady Parks and Recreation. Tatiana zde bude vystupovat jako nová romantická známost Toma (Aziz Ansari). Fanoušci ji můžou očekávat v páté a šesté epizodě.


Třetí řada GoT teprve skončila, ovšem herecké obsazování čtverky už je poměrně slušně rozjeté. Jak se vám nový přírůstek zamlouvá? A co ostatní castingy, dáte si říct?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 221 týdny
No když jsem četl přeobsazení, tak jsem myslel, že to tutově bude Gregor...
nevermore
před 221 týdny
Jenom jste ještě zapomněli Marka Gatisse a jeho oficiálně neznámou roli....
ševča
před 209 týdny
tenhle herec se jim hodně povedl. takhle jsem si styra představovala. p.s.:...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY