Facebook Twitter E-mail
29. srpna 2013

Soutěž o krásné a originální ceny!

Pracujícím to sice asi nic moc neříká, ale školáci vědí, že čas jejich pohody se pomalu krátí. Jelikož vám rádi a často zlepšujeme náladu (tedy se o to snažíme), rozhodli jsme se pro vás připravit novou soutěž a hezky rovnou o ceny, které náladu zvednou snad každému :)

Konec lenošení, je čas pořádně zahřát mozkové závity a pokusit se porazit všechny ostatní. Cenami do soutěže přispívá náš známý a oblíbený partner, firma Heli, která se snaží všem svým fanouškům dělat radost již téměř dvacet let. Jestliže se vám jejich kouzelné výrobky líbí, nezapomeňte mrknout na jejich Facebook, kde najdete veškeré novinky a také občas nějakou akci.

Protože jsme za dobu pořádání soutěží několikrát zjistili, že nejste žádná ořezávátka, chystáme pro vás otázky, které prověří vaši šikovnost a protřelost. Ceny, o které tentokrát hrajeme, za to však stojí v každém případě.

Jelikož se stále a opakovaně najdou tací, co na to zapomínají, ještě vás upozorním, že je nutné na svém profilu uvést adresu, na kterou bude případná výhra zaslána a také nezapomeňte specifikovat velikost oblečení! Podmínkou účasti v soutěži je profil na SerialZone!

Teď už vám jen přejeme hodně štěstí a pusťte se do toho :)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 266 týdny
to je iba formalita :D pokojne choď tipovať, kým tam ešte je tá prvá otázka...
Biskin
před 265 týdny
Já doufám, že zas vyhraju. Od poslední soutěže jsem nic nevyhrál :D
phoebess
před 265 týdny
grrr :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY