Facebook Twitter E-mail
4. září 2013

The Newsroom obnoven. Možná.

The Newsroom, drama stanice HBO, bylo údajně obnoveno pro třetí sérii. Do konce druhé řady zbývá odvysílat dvě epizody.

Představitel hlavní role, herec Jeff Daniels, v úterý tweetnul, že byl jeho seriál obnoven pro třetí sérii: „Je to oficiální. Newsroom se vrátí se třetí řadou,“ napsal herec. Tato zpráva přichází měsíc poté, co prezident programové skladby stanice, Michael Lombardo, veřejně oznámil, že by byl šokován, kdyby se seriál nevrátil. Zdržení oficiálního oznámení bylo zapříčiněno tím, že tvůrce Aaron Sorkin musí dokončit scénář k filmu o Stevovi Jobsovi, než se bude moct vrátit k Newsroom.

Seriál odehrávající se v zákulisí televizního zpravodajství, bude mít ve třetí sérii spoustu materiálů k pokrytí. Nebude mezi nimi chybět střílení na škole v Newtownu z prosince 2012 nebo masakr během maratonu v Bostonu z dubna 2013. Druhá série bude zakončena volbami 15. září.

I když se seriál musí od svého počátku potýkat s kritikou ze strany médií, pro HBO znamená solidního hráče. Druhá série získala 2.2 milionů diváků, čímž si polepšila oproti premiéře první řady. Sice jen o čtyři procenta, ale pořád byl výsledek lepší.

„Jsme s tímto seriálem nesmírně spokojeni. Získal si chytré dospělé publikum, které spousta našich dramat neměla. Pro náročnějšího diváka jde o vhodný pořad,“ řekl v červenci Lombardo.


Sledujete Newsroom? Doufáte, že je jen otázkou času, kdy zprávu potvrdí HBO?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to ukaž ostatním!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Metrix
před 220 týdny
Jsem velice potěšen touto zprávou. Seriál pravidelně sleduji a obnovení jsem...
jo-die
před 220 týdny
První série byla super, druhá už mě tolik nebaví, takže nevím, jestli se těšit...
Sang
před 220 týdny
Huráááááááááááááá. Tenhle seriál je svojí inteligencí a zaměřením jedinečný.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY