Facebook Twitter E-mail
5. září 2013

Speciální zimní epizody pro Baby Daddy a Melissu a Joeyho!

Letní finále našich oblíbených seriálů Melissy a Joeyho a Babby Daddy máme čerstvě za sebou, což ale zároveň znamená dlouhé čekání na další řady, které se na obrazovkách objeví až v příštím roce.

Stanice ABC Family se nás ale rozhodla potěšit a trochu naše utrpení zmírnit speciálními vánočními epizodami obou sitcomů. Dílů se dočkáme v prosinci, jelikož poběží jako součást vysílacího bloku 25 dní které se na obrazovkách objeví až v příštím roceánoc s televizí ABC Family.

A tady malá ochutnávka toho, co nás čeká:

Aby toho nebylo málo, na veřejnost prosákla informace, že prolhaná kráska Lucy Hale bude hostovat ve třetí řadě Babby Daddy. O její roli není blíže nic známo. Jen to, že bude natáčet v listopadu a prozatím se s ní počítá pouze na jednu epizodu.

Tato informace byla oznámena krátce poté, co Tahj Mowry (Tucker) navštívil set Pretty Little Liars (Prolhané krásky) a Hale se zmínila, že by se ráda v Baby Daddy objevila.

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

misulka78
před 215 týdny
Alespoň nějaký zajímavý cast. I když PLL už nemůžu snést :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY