Facebook Twitter E-mail
7. září 2013

ABC Family a trojice pilotů od hvězdiček teenagerů

Stanice ABC Family se pomalu začíná připravovat na novou sezónu, kterou zasvětí komediím. Nebudou chybět známé tváře, které se objeví jak před, tak i za kamerou.

Pár týdnů poté, co objednala extra díly pro novinky Twisted a The Fosters, tato stanice, zaměřující se na mladé publikum, objednala piloty pro tři půlhodinové projekty.

Prvním z nich je Mystery Girls, kde se v hlavní roli objeví populární herečka z 90. let, Tori Spelling (Beverly Hills 90210). Ztvární postavu někdejší hvězdy, která se rozhodne řešit kriminální případy a vytvořit z toho televizní show.

Druhá komedie se jmenuje Young & Hungry a její výkonnou producentkou je herečka a zpěvačka Ashley Tisdale. Seriál se točí okolo Nicka, mladého technologického génia. Ten si najme mladou bloggerku Gabi, aby mu dělala osobní šéfkuchařku.

Posledním pilotem je komedie z pracovního prostředí, Work Mom. Heather je konečně povýšena na vysněnou pozici v digitální marketingové firmě. Je ovšem nucena najmout svou nezaměstnanou matku Eden. Pilot pochází z pera Bunheads scenáristů Granta Levyho a Dominika Rothbarda.

Teď nezbývá jen čekat, který z nich ABC Family vybere a doplní jím svůj hity obsazený program.


Co říkáte na nové piloty? Dali byste nějakému z nich šanci?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Drunk_Queen
před 222 týdny
Nejvíc se mi zamlouvá Young & Hungry
Nikuska181
před 222 týdny
Ak by vybrali Young & Hungry tak by som si pozrela aspoň pilot, bola by som...
ševča
před 217 týdny
tisdale nepatří mezi mé oblíbence, ale její jediný projekt mi připadá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY