Facebook Twitter E-mail
8. září 2013

Guvernér z TWD míří do pilotu a další castingy

Herec David Morrissey získal hlavní roli v pilotu stanice AMC s názvem Line of Sight. Toto obsazení vyvolává otázky o tom, jakou má jeho Guvernér v The Walking Dead (Živí mrtví) budoucnost.

Line of Sight se točí okolo Lewise Bernta (Morrissey), vyšetřovatele pro Organizaci bezpečnosti přepravy (National Transportation Safety Board), který přežije záhadnou nehodu letadla. Lewis se rozhodne, že za každou cenu zjistí, co nehodu způsobilo.

Zástupci stanice AMC tvrdí, že herec bude schopný natočit pilot seriálu a stále být součástí čtvrté řady TWD. „Jsme velkými fanoušky Davida Morrisseyho a jsme rádi, že u nás bude sloužit dvojnásobnou šichtu skrze The Walking Dead a pilot Line of Sight. Oba seriály jsou produkovány v Atlantě.“

Faktem ovšem zůstává, že pokud stanice seriál vybere, Guvernérova vláda teroru skončí.

The Walking Dead začíná v neděli, 18. října.

Další castingy:

Warren Kole (Common Law, The Following) bude hostovat v nové sérii Person of Interest (Lovci zločinců). Zahraje si chlápka, kterého se snaží okouzlit detektivka Carter, agentka Shaw a Zoe Morgan (hostující Paige Turco).

Dannovi přijede na návštěvu maminka. Melanie Griffith si v nové sérii Hawaii Five-0 zahraje matku Dannyho Williamse. Důvod jejího výskytu na scéně zatím není znám.

Šestou řadu The Mentalist (Mentalista) obohatí vězeň z Prison Break (Útěk z vězení). Herec Rockmond Dunbar získal novou vedlejší roli Dennise Abbotta, agenta FBI, který není vůbec nadšený ze schopností Patricka Janea.


Je podle vás Guvernér v TWD ještě zajímavý? Nebo už herec může jít s klidem dál do nového seriálu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LittleLexi
před 214 týdny
Taky doufám, že Guvernér se rozloučí brzo, snad umře pomalu a bolestivě. :D
Lucius
před 214 týdny
Přesně tak, taky mu přeju jen to nejhorší :D
Marty8901
před 214 týdny
No vy mu teda přejete. Vždyť on to se všema myslel dobře :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY