Facebook Twitter E-mail
10. září 2013

Herec z Grey's Anatomy v Ravenswoodu a další castingy

Do Ravenswoodu se stěhuje nový učitel.

Justin Bruening, který měl v minulých letech vedlejší roli v lékařském dramatu Grey's Anatomy (Chirurgové), získal několikaepizodní roli ve spin-offu Pretty Little LIars (Prolhané krásky).

Ztvární roli Benjamina Price, učitele na místní střední škole. Má speciální pouto se svými studenty, nejen jako učitel, ale také jako přítel. Je trpělivý, moudrý a štědrý. Poprvé se objeví už v premiérové epizodě, kterou stanice ABC Family odvysílá 22. října.

Další castingy:

Mekhi Phifer (ER) se objeví v nové sérii House of Lies (Profesionální lháři). Zahraje si Drea, úspěšného podnikatele a zakladatele značky s oblečením. Dre si najme Martyho, aby mu pomohl rozšířit jeho impérium.

Originální Wonder Woman míří do Two and a Half Men (Dva a půl chlapa). Herečka Lynda Carter si v sitcomu zahraje verzi sebe sama. Alan je obrovským fanouškem seriálu Wonder Woman a rozhodne se za Carterovou zajít a osobně se seznámit.

Finále osmé řady Psych (Agentura Jasno) obohatí krásná Sutton Foster (Bunheads). Zahraje si učitelku na základní škole, která se zaplete s učitelem tělocviku. Jde o epizodu, kterou si vybrali sami fanoušci hlasováním ze tří konceptů.

Z jedné kriminálky do druhé. Tak se dá popsat čerstvé hostování Sarah Jane MorrisCriminal Minds (Myšlenky zločince). Herečka, která se objevila v NCIS (Námořní vyšetřovací služba), v CM ztvární oběť sériového vraha, která je asi další na řadě.

Dvě vtipné dámy míří do čtvrté řady Raising Hope (Vychovávat Hope). Amy Sedaris si zopakuje roli Delilah, sestřenice Virginie. Mindy Sterling bude hostovat jako právnička, objeví se ve čtvrté epizodě.


Který casting vás dnes potěšil? Těšíte se na Ravenswood? Bude lepší než Lhářky?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dixi789
před 222 týdny
Díky, já si nemohla vzpomenout. Googlim asi půl hodiny jako šílenec, protože...
Klik
před 221 týdny
Mne sa zdal tiež známy ale spomenula som si potom že hral v Knight...
Maarti
před 221 týdny
Jj, to hrál, ale musim se přiznat, že budu ráda, když v GA už nebude,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY