Facebook Twitter E-mail
11. září 2013

AMC zavraždila The Killing

Ano, je to tak, fanoušci seriálu The Killing si mohou připravit kapesníky, protože AMC udělalo co? To samé co před rokem. Zrušilo jeden ze svých poměrně úspěšných seriálů. Posledně majitele přesvědčila Veena Sud, která přišla s velmi dobrým příběhem pro třetí sezónu, tento scénář se ale podle všeho už nyní opakovat nebude.

V prohlášení představitelé AMC uvedli, že udělali velmi složité rozhodnutí a rozhodli se neobjednat čtvrtou sezónu seriálu. „Chtěli bychom poděkovat našim báječným partnerům z Fox Television Studios, tvůrkyni Veeně Sud, úžasnému týmu co za seriálem stál a především také fanouškům.“

Fox Television Studios je prý na tři natočené sezóny velmi pyšné a jsou rádi, že se jim podařilo před rokem uzavřít dohodu, která umožnila vznik třetí sezóny. Přestože by prý rádi pokračovali, po dohodě zúčastněných stran padlo rozhodnutí již dále nepokračovat.

Zdroj: Deadline, IMDb.com


Tak povídejte, co na to říkáte? Sledovali jste seriál? Bude vám chybět?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Furiant
hodně dávno
Jo, tak s tím souhlasím zase já, nacpané do jedné řady přibližně...
Idrial
hodně dávno
Opravdu velká škoda, myslím, po tomto rozhodnutí bych se nedivila, že by byl...
LuciaG
hodně dávno
No mňa to teda mrzí a poriadne. Bola som na 90% presvedčená, že bude 4-ka. Ten...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY