Facebook Twitter E-mail
11. září 2013

So You Think You Can Dance pojedenácté za rok

Taneční reality show So You Think You Can Dance (Umíte tančit?) se na stanici FOX vrátí i za rok v létě.

Soutěž, která včera uzavřela svou desátou řadu, byla obnovena pro jedenáctý ročník. Během včerejšího přímého přenosu zprávu oznámil porotce a výkonný producent Nigel Lythgoe. Řekl, že se zprávu dozvěděl teprve pět minut před začátkem epizody. Krátce po jeho oznámení novinku potvrdila i stanice FOX.

Živé finále se mírně natáhlo kvůli přerušení prezidentem Barackem Obamou. Celkově je tato série považována za jednu ze slabších, minimálně dle sledovanosti a ratingů. Oproti létu 2012 seriál klesnul o více než deset procent. Kromě toho se vysílal pouze jeden den v týdnu, oproti loňsku tak přišel o vyřazovací středeční hodinovku.

Jde o první obnovení realitky od květnového odchodu ředitele reality programu, Mikea Darnella. Darnell, jehož pozice dosud nebyla přeobsazena, byl vždy hlasitý, co se týče vývoje SYTYCD a také úspěchu pořadu.


Sledujete SYTYCD? Jak hodnotíte právě ukončenou desátou řadu? Jste rádi, že se seriál vrátí i za rok v létě?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 252 týdny
Mně se to pořád líbí, ale je pravda, že z letošního roku si pamatuju jen...
Biskin
před 252 týdny
Už jsem to tu asi psal, ale sleduju vždycky jenom castingy a pak případně...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY