Facebook Twitter E-mail
14. září 2013

Arrow našel svého Flashe!

A fanoušci Glee ho moc dobře znají!

Herec Grant Gustin získal roli Flashe, tedy jeho druhé osobnosti, Barryho Allena. Ten se objeví v nadcházející sezóně Arrow a potenciálně získá i svůj vlastní spin-off.

V arrowovském světě je Barry vyšetřovatel a spolupracovník policie v Central City, který přijede do Starlingu, aby přišel na kloub sérii nevysvětlitelných loupeží. Ty totiž můžou mít spojitost s tragédií, která se odehrála v jeho minulosti. Barry je fanouškem komiksů a je posedlý Arrowem, nicméně netuší, že spolupráce s Oliverem a Felicity na tomto případu ho zavedla přímo do centra tohoto nebezpečného světa.

Barry se poprvé objeví v osmé a deváté epizodě druhé série. Později (ep. 2×20) Arrow odvysílá epizodu, která bude sloužit jako potenciální pilot pro spin-off. Zatímco první dva díly přivedou Barryho do Starling City, třetí epizoda se spíše zaměří na představení světa Flashe.

Příchod Barryho Allena do Arrow pravděpodobně znamená, že seriál otevře dveře světu nadpřirozených schopností, které dosud byly z děje striktně vyloučeny; producenti vše drželi uzemněné v realitě. „Když poprvé potkáme Barryho, poznáme ho jen jako vědce, který pracuje u policie v Central City,“ řekl v červenci Andrew Kresiberg. „Je to jen obyčejný chlápek. Tak jako vždy v Arrow se jeho příběh budeme snažit držet v mezích reality. Tak se publikum s Barrym seznámí a pozná ho, než se jeho život poněkud zrychlí.“

Narozdíl od Olivera Barry nemá temnou a zmučenou duši. „Bude sranda vidět tyto dvě postavy dohromady, protože obě mají zcela odlišené vidění světa, i když oba velmi zajímá dobro a zlo,“ řekl Kreisberg a dodal, že Barry bude mít velký vliv na Oliverův život, kdy se Oliver bude snažit stát se hrdinou.

Grant Gustin je známý svou rolí Sebastiana Smythe, člena Warblerů v Glee. Zahrál si také v poslední sérii 90210.

Pokud CW spin-off vybere, bude to již třetí v pořadí. Letos mají premiéru The Originals, spin-off úspěšných Deníků. Kromě toho stanice vyvíjí také spin-off veterána Supernatural (Lovci duchů).


Těšíte se na Flashe v Arrow? Měl by seriál vůbec vstupovat do pole nadpřirozena, nebo by se měl spíše držet reality? Brali byste vlastní spin-off Flashe? A co Grant, dokážete si ho v roli superhrdiny představit? :-)

(Zdroj: TV Guide)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Idrial
před 213 týdny
Já Flashe skoro neznám, tak jsem zvědavá...
migthedragon
před 213 týdny
Trochu se bojím, že Flash by mohl být první řebíček do rakve Arrowa. Občas mi...
ševča
před 208 týdny
no já ten článek z angličtiny pochopila tak, že právě nadpřirozeno...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY