Facebook Twitter E-mail
16. září 2013

The Walking Dead bude mít taky spin-off!

Překvapí vůbec tohle ještě někoho? Dnes tu pro vás máme dalšího člena seriálové party, který se může pyšnit tím, že se na obrazovkách objevil / objeví jeho mladší brácha zvaný spin-off. Tím nejnovějším je hit stanice AMC – The Walking Dead (Živí mrtví).

Tato kabelovka dnes oznámila, že začala raná stádia vyvíjení „doprovodného seriálu“ (čti: spin-offu) k zombíkům, který by se na televizních obrazovkách měl objevit v roce 2015.

Projektu se bude držet stará známá parta. Tvůrce Robert Kirkman zde bude zastávat pozici výkonného producenta, pomáhat mu budou kolegové-producenti z TWD, Gale Anne Hurd a David Alpert.

„Stavět na úspěchu nejpopulárnějšího seriálu pro mladé lidi 18–49 let je jasná věc,“ řekl v oficiálním prohlášení Charlie Collier, ředitel AMC. „Těšíme se na další spolupráci s Robertem, Gale a Davem, kteří nám pomůžou vytvořit zcela nové dějové linky a postavy. Je to velký svět a my se nemůžeme dočkat, až fanouškům nabídneme další nezapomenutelný pohled na zombie apokalypsu.“

Kirkman k tomu dodal: „Po deseti letech psaní komiksových sérií a poté, co jsme tak blízko k představení naší čtvrté a dle mého názoru nejlepší sérii The Walking Dead, nyní nemůžu být víc nadšený z šance vytvořit v tomto vesmíru dalšího hráče. Příležitost k vývoji seriálu, který není vázán na události z komiksu, který je doslova tabulou rasou, zase zažehnula mou kreativitu.“

Čtvrtá série TWD začíná na stanici AMC už 13. října.


Dneska snad ani žádnou otázku do diskuze nepotřebujete, no ne? :D

(Zdroj: TV Line)

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Butcher
před 234 týdny
Už se těším.
ragelly
před 184 týdny
Tak dneska stanice objednala pilot.
es.dixon
před 160 týdny
Tohle mi docela vyrazilo dech. Moc se na to těším. Jsem zvědavá, jestli to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY