Facebook Twitter E-mail
20. září 2013

Mad Men se rozloučí v roce 2015

Mad Men je jedním z ikonických seriálů stanice AMC, které jí napomohly k celosvětovému úspěchu a k zařazení mezi přední kabelové stanice. Během léta bylo oznámeno, že nadcházející sedmá série bude poslední. Nyní je tu však nová zpráva. Seriál se inspiruje trendem poslední doby, kdy se poslední série rozpůlí a odvysílají se během dvou let.

Původně se plánovalo, že se seriál s fanoušky rozloučí v roce 2014, ovšem stanice nyní oznámila, že následuje kroky Breaking Bad (Perníkový táta):

„Tento přístup zafungoval pro mnoho jiných seriálů na různých stanicích. Nejnověji se tak stalo u nás, u Breaking Bad, který téměř zdvojnásobil počet diváků u premiéry druhé poloviny série,“ řekl Charlie Collier, prezident AMC. „Rozhodli jsme se, že to samé zařídíme pro Mad Men. Věříme, že v současnosti je perfektní doba na to, abychom tímto způsobem divákům dodali zbylých nyní již čtrnáct epizod tohoto ikonického seriálu.“

Tímto krokem si navíc stanice udrží o rok déle jednu ze skvěle sledovaných stálic, což se jistě bude hodit, jelikož v dohledu je prozatím jen pár nových dramat.

Šestá série letos začala s 3,5 miliony diváky a zakončila s 2,7 miliony, což je nejlepší výsledek seriálu. Tato čísla možná nejsou tak skvělá, jako u kolegy The Walking Dead (Živí mrtví) nebo Breaking Bad, pořád jde již od roku 2007 o seriálového miláčka. Mad Men vyhrál patnáct cen Emmy, včetně prvního nejlepšího dramatu od kabelovky.


Koukáte na Mad Men? Jste rádi, že se konec seriálu o rok odloží? Myslíte, že rozdělení poslední série zvýší sledovanost a kritickou chválu, stejně jak se stalo u Breaking Bad?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Pascal
před 234 týdny
To su idioti, naco to zas idu natahovat.
Locke
před 234 týdny
Viděl jsem jen první sérii ( a na další díly se nechystám ) ale přijde mi, že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY