Facebook Twitter E-mail
19. září 2013

Agent Carter: Další superhrdinský seriál od Marvelu?

Už příští týden se fanoušci po celém světě dočkají dlouho očekávané premiéry seriálu Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.. Zatímco nás ale premiéra tohoto projektu teprve čeká, v Marvelu na nic nečekají a podle prvních zákulisních informací se připravuje zbrusu nový seriál, který by měl rovněž návaznost na superhrdinské univerzum.

Ústřední hrdinkou projektu Agent Carter by se měla stát agentka Peggy Carterová (překvapivě), kterou si jistě budou pamatovat fanoušci marvelovského Kapitána Ameriky jako jeho přítelkyni. V hlavní roli by se mohla opět objevit herečka Hayley Atwell a seriál by se po dějové stránce točil kolem osudu agentky Carterové po zamrznutí Kapitána Ameriky v ledu. Děj by se tedy odehrával ve čtyřicátých letech 20. století.

Nápad na vznik nového seriálu však nespadl jen tak z nebes. Inspirací jsou krátké scény, které jsou bonusovou součástí všech marvelovských filmů se členy prvních Avengers. Tyto scény doposud sloužily jako bonus pro věrné fanoušky, ale jak se zdá, Marvel v nich vidí potenciál na rozpracování do podoby seriálu. Zatím je vše teprve ve fázi plánování a příprav, pokud si ale Agenti S.H.I.E.L.D.u po­vedou dobře, dá se očekávat, že na sebe seriál Agent Carter nenechá dlouho čekat. Znáte to, železo se má kout, dokud je žhavé. A kráva se má dojit, dokud se jí neutrhne vemeno.


Zaujal vás nápad s natočením nového seriálu příbuzného komiksovému světu Avengerů?

Zdroj: Deadline.com

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Jackolo
Autor se dlouhodobě věnuje všemu, co je na televizních obrazovkách barevné a hýbe se to.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ArchitectOfLight
před 216 týdny
To sa mi páči! Jej postava sa mi v Cpt America páčila, uvítala by som...
Winnie 2.0 윈이
před 216 týdny
Tak tuto herečku jsem si hodně oblíbil, ať už v Kapitánovi, nebo...
ševča
před 189 týdny
Pokud tam bude i Stark starší, tak určitě. Oni byli takový dobrý kontrast...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY