Facebook Twitter E-mail
19. září 2013

Copper třetí řadu nedostane

Stanice BBC America se rozhodla, že třetí sérii svého původního dobového dramatu Copper (Policajt) neobjedná. Seriál byl první originální tvorbou BBC America.

Zrušení není velkým překvapením, jelikož Copper neměl dobrou sledovanost. I co se týče pozornosti ze strany veřejnosti, se lepšího přijetí dostalo druhému seriálu stanice, Orphan Black.

„Copper byl pro všechny zúčastněné fascinující a vzrušující zkušeností,“ řekl Perry Simon, generální manažer BBC America. „Jsme nesmírně hrdí na příležitost pracovat s Tomem Fontanou, Barry Levinsonem, Willem Rokosem, Thomasem Kellym a velmi talentovanými herci a štábem. Jejich vize o někdejším New York City skvěle zapadla do esence programů naší stanice. Po 23 epizodách, kdy se národ začíná uzdravovat, myslíme, že je na čase završit tento americký příběh.“

Nedělní finálová epizoda druhé série (22. září) bude tedy posledním dílem celého seriálu.

I když má BBC America prsty (aka spoluprodukuje) v několika britských seriálech, jejím jediným originálním skriptovým programem nyní zůstává pouze Orphan Black. Nová série se začne vysílat v dubnu 2014.


Sledovali jste Coppera? Mrzí vás zrušení již po druhé sérii?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Mescalamba
před 217 týdny
..chtěl sem napsat, že mi to bude chybět. Ale teď sem zjistil, že už skoro...
VanThomass
před 217 týdny
Tak řekl bych, že je zrušení Coppera škoda, ale upřímně to fakt asi není...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY