Facebook Twitter E-mail
25. září 2013

Kupte si kousek seriálu, Breaking Bad rozprodává rekvizity!

Jak se seriál Breaking Bad (Perníkový táta) blíží ke svému konci, tvůrci rozmýšlí, jak naložit s věcmi, které v seriálu použili. Tentokrát ale vycházejí vstříc fanouškům – různé rekvizity nabízejí v internetové au­kci!

„Myslím, že Breaking Bad je víc než jen seriál. Stal se kulturním fenoménem.“ řekl Joshua Weinstein, ředitel aukčního portálu Screenbid.com, na kterém se věci draží. A také společně se Sony Pictures ručí za to, že nabízené věci byly opravdu použity při natáčení.

CO je tedy k prodeji? K mání jsou věci od peněžky Mikea Ehrmentrauta za vyvolávací cenu 10 dolarů po Skyleřino auto za cenu přesahující 7000 dolarů. Najdou se ale zde i další zajímavé věci – Whiteův a Pinkmanův protichemický oblek, Tiův zvonek nebo rozbité kolečkové křeslo, pro fajnšmekry je zde i aukce o Walterovy bílé slipy z první epizody seriálu.


Tak co, už luxujete bankovní konta a rodinné dědictví, abyste přebili všechny ostatní fanatiky? :)

Zdroj: foxnews.com, Screenbid.com

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
před 217 týdny
Ale fuj "Skylerovo"? ;) Skyleřino
Seraphine313
před 217 týdny
Pardón :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY