Facebook Twitter E-mail
26. září 2013

Mistresses už mají rozhodnuto! Vrátí se v létě?

Letní seriál stanice ABC s názvem Mistresses visel až do včerejška na pořádně tenké nitce. Premiéru už máme pár dní za sebou, ovšem stanice se stále ne a ne rozhoupat k tomu, aby oznámila, zda se po obrovském cliffhangeru seriál vrátí za rok s druhou řadou.

Čekání je však již u konce. A pro fanoušky máme jednu velkou dobrou zprávu. ABC se totiž rozhodla vrátit se zpět do světa nevěry a seriál obnovila pro druhou řadu.

Seriál s Alyssou Milano v hlavní roli se stal druhým nejlepším dramatem v demu 18–49 let, hned za hitem Under the Dome. ABC brzy přesunula seriál o hodinu později, kde nemusel čelit tak vysoké konkurenci.

Mistresses jsou remakem stejnojmenného britského seriálu, který se v Británii dočkal tří sezón. Tento projekt byl pro ABC Studios vhodný díky nízkým nákladům, díky kterému se na obrazovkách i v ratingově velmi špatné loňské sezóně udržely skriptové programy.


Sledujete Mistresses? Už jste viděli poslední díl? Jste rádi, že se drama vrátí i za rok v létě?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 212 týdny
To je dobře, aspoň se dozvíme, jak to dopadlo, i když představu mám :D
Franki
před 212 týdny
A jak to skončilo, nemůžu si to vybavit
Mummy
před 212 týdny
Vzhľadom na ten cliffhanger som veľmi rada :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY