Facebook Twitter E-mail
26. září 2013

SARS: Konec Revoluce?

Předběžné středeční ratingy a sledovanosti jsou na světě a my vás o ně samozřejmě ani dnes neochudíme. Středu vyhrála stanice ABC, co se ratingů týče, zatímco největší sledovanost v milionech měla CBS.

Na ABC se večer nesl ve znamení premiér. První díl nové řady The Middle (Průměrňákovi) si vysloužil 8,76 milionů diváků a rating 2.4, což je o pět desetinek méně než loňská hodinová premiéra čtvrté řady. Back in the Game dopadl průměrně – 2.2 / 7,88. Úvodní hodinovka páté řady Modern Family (Taková moderní rodinka) oproti loňsku rapidně klesla – z ratingu 5.5 se letos dostala jen na 4.1 a 11,45 milionů diváků. Poslední premiéru na ABC si odbyl v deset večer Nashville, který ztratil sedm desetin oproti loňské premiéře seriálu. Celkový výsledek má 2.1 / 6,62.

Survivor (Kdo přežije) na CBS získal 2.3 / 9,41 a v ratingu si pohoršil o tři desetiny oproti premiéře z minulého týdne. Stejně tak o tři desetiny nižší byl rating premiérové epizody Criminal Minds (Myšlenky zločince – 2.8 / 11,29. CSI (Kriminálka Las Vegas) si pohoršil o čtyři desetiny (2.1 / 8,69).

NBC vyhořelo s premiérou druhé řady Revolution (1.8 / 6,80). 1.8 je nejhorší rating, který kdy Revolution měl, a zdaleka nedosahuje výsledku 4.1, který si získal loňský premiérový díl. Dvouhodinovka Law and Order: SVU (Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti) získala rating 2.7 a 9,50 milionů diváků a polepšila si o šest desetin oproti loňské premiéře.

FOX si oproti minulému týdnu polepšil o tři desetiny s X Factorem (2.5 / 7,61).


Které epizody jste včera sledovali vy? Který výsledek vás nejvíce překvapil?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LubosP
před 215 týdny
ja som zatial premieru neviddel ale ludia ju chvalia... ak tvrdis ze je este...
ševča
před 208 týdny
jako revolution se moc nedivím, já jsem momentálně seklá před 1.15 a nějak se...
RedRose
před 207 týdny
revolution me bude mrzet... sice je to znacne nevyrovnany serial a mel...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY