Facebook Twitter E-mail
26. září 2013

Boardwalk Empire ještě není na začátku konce!

Při psaní včerejší bleskovky jsme ještě byli bezradní, ale teď už opět máme na další rok jasno: Boardwalk Empire (Impérium: Mafie v Atlantic City dostalo zelenou na pátou sérii! Novinku dnes oznámila stanice HBO.

Zpráva přichází ruku v ruce s úspěšným Emmy rokem, kdy Boardwalk vyhrál celkem pět cen, nejvíce ze všech seriálů.

„Díky Terrymu Winterovi, Martinovi Scorsesovi, Timovi Van Pattenovi, Howardovi Korderovi a jejich skvělému týmu, si Boardwalk Empire stále udržuje svou báječnou úroveň,“ řekl Michael Lombardo, programový ředitel HBO. „Těším se na další strhující sérii tohoto úžasného seriálu.“

Jak už jsme psali, čtvrtá řada Boardwalk zaznamenala poměrně značné snížení diváckého zájmu – premiéru sledovalo 2,4 milionů diváků. Stejně jako další HBO seriály však toto číslo strmě narůstá, když se přihlédne ke všem číslům ze všech sdílecích zařízení, opakování, online streamů a DVR; to se průměr vyšplhá až na 7,5 milionů diváků.

Boardwalk tak pokračuje dál, což je do jisté míry dáno také dřívějším oznámením o konci True Blood (Pravá krev), který se rozloučí v létě 2014. The Newsroom už byl neoficiálně obnoven pro třetí sérii, i když HBO zprávu prozatím nepotvrdila. Game of Thrones (Hra o trůny) je pak jasná volba pro pokračování, tento seriál z obrazovek jen tak nezmizí.

Kromě stálých seriálů se v příštím roce představí novinka The Leftovers, která již získala objednávku na seriál. V pilotové fázi má stanice prozatím Open od Ryana Murphyho, The Missionary a další.


Tak Boardwalk přežil a dočká se další sezóny. Jste rádi za obnovení? Nebo myslíte, že už je na čase pomalu končit?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 216 týdny
Ještě jsem neviděl ani jeden díl, ale pořád se o tom dost mluví,tak...
psulek
před 216 týdny
Super sprava, zlepsila mi den.
La.Volpe
před 213 týdny
Ještě bych tomu dal tak 1-2 řady. A potom bych se naklonil k potenciálnímu...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY