26. 9. 2013

Boardwalk Empire ještě není na začátku konce!

Boardwalk Empire ještě není na začátku konce!

Při psaní včerejší bleskovky jsme ještě byli bezradní, ale teď už opět máme na další rok jasno: Boardwalk Empire (Impérium: Mafie v Atlantic City dostalo zelenou na pátou sérii! Novinku dnes oznámila stanice HBO.

Zpráva přichází ruku v ruce s úspěšným Emmy rokem, kdy Boardwalk vyhrál celkem pět cen, nejvíce ze všech seriálů.

„Díky Terrymu Winterovi, Martinovi Scorsesovi, Timovi Van Pattenovi, Howardovi Korderovi a jejich skvělému týmu, si Boardwalk Empire stále udržuje svou báječnou úroveň,“ řekl Michael Lombardo, programový ředitel HBO. „Těším se na další strhující sérii tohoto úžasného seriálu.“

Jak už jsme psali, čtvrtá řada Boardwalk zaznamenala poměrně značné snížení diváckého zájmu – premiéru sledovalo 2,4 milionů diváků. Stejně jako další HBO seriály však toto číslo strmě narůstá, když se přihlédne ke všem číslům ze všech sdílecích zařízení, opakování, online streamů a DVR; to se průměr vyšplhá až na 7,5 milionů diváků.

Boardwalk tak pokračuje dál, což je do jisté míry dáno také dřívějším oznámením o konci True Blood (Pravá krev), který se rozloučí v létě 2014. The Newsroom už byl neoficiálně obnoven pro třetí sérii, i když HBO zprávu prozatím nepotvrdila. Game of Thrones (Hra o trůny) je pak jasná volba pro pokračování, tento seriál z obrazovek jen tak nezmizí.

Kromě stálých seriálů se v příštím roce představí novinka The Leftovers, která již získala objednávku na seriál. V pilotové fázi má stanice prozatím Open od Ryana Murphyho, The Missionary a další.


Tak Boardwalk přežil a dočká se další sezóny. Jste rádi za obnovení? Nebo myslíte, že už je na čase pomalu končit?

(Zdroj: THR)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře4zobraz všechny 4 příspěvky
Ragnarok8

Ragnarok8

Ještě jsem neviděl ani jeden díl, ale pořád se o tom dost mluví,tak přemýšlím, že tomu dám šanci.
hodně dávno
psulek

psulek

Super sprava, zlepsila mi den.
hodně dávno
La.Volpe

La.Volpe

Ještě bych tomu dal tak 1-2 řady. A potom bych se naklonil k potenciálnímu spin-offu buď s Lucky...
hodně dávno
Další články k tématu